Balık Burcu Yorumları Ocak 2011

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Balık Burcu 2011, Aylık Burç Yorumu Balık Burcu Ocak 2011, Balık Burcu Ocak 2011 Burç Yorumu, Balık Burcunu Ocak 2011 de neler bekliyor

Balık burcuna mensup ziyaretçilerimizi bakalım bu ay ne gibi gelişmeler bekliyor.

Ocak 2011 Balık Burcu
baliks.jpg

Ocak ayı siz balıkların hedeflerini en yüksek seviyeye yükseltmenizi sağlayacak enerjiler verecektir. İçinde bulunduğunuz çevrenin yararına fikirler üreteceksiniz. Veya kendi hedeflerinizi ve arzularınızı çevrenizden daha üstün tutacaksınız. Güçlü ve etkin olan pekçok dost kazanacak ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Çeşitli gruplarla birlikte olmaktan hoşlanacaksınız. Geniş görüşlü ve sorumluluk taşımaya istekli olacaksınız. Arkadaşlık ilişkilerinizde de liderlik ve organizasyon kabiliyetinizle takdir kazanacaksınız.

Bu dönemde ençok dostlarınızdan destek görecek ve uzun zamandır görmediğiniz birçok arkadaşınızla biraraya geleceksiniz. Her zaman karşınızdaki insanları önemseyen sizler, bunun karşılığını görmeye başlayacaksınız. Hayal gücünüz yüksek, vizyonunuz geniş olacaktır. Geleceğe yönelik düşünecek ve amaçlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Bu süreçte başka insanların sizi sevmesini aşırı önemseyerek, bunun karşılığı görmediğinizde aşırı derecede üzülmekten sakınınız.

Siz balıkların orjinal, geniş kapsamlı,uyumlu ve entellektüel bir zihin sahibi olmanıza destek verecektir. Hedeflerinizi zihin aktivitelerinizi kullanarak gerçekleştireceksiniz. Kendinizden genç arkadaşlarla ve sizinle aynı görüşü paylaşan kişilerle tanışacak ve yeni dostluklar kuracaksınız. İletişim gücünüz artacak ve kendinizi en iyi şekilde ifade edeceksiniz. Siz de dostlarınıza karşı iyi bir yol arkadaşı olacaksınız. Çevrenizdeki insanları biraraya getirecek ve deneyimlerinizi birbirinizle paylaşma olanağı bulacaksınız. Sizden küçüklere öğütler verecek ve onların tepkisini gözlemlemekten hoşlanacaksınız. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu bazı anlarda soğuk ve mesafeli olmamanızdır. Aynı amaçla biraraya geldiğiniz kişilere, işiniz bittikten sonra sırt çevirmemenizdir. Yeni arkadaşlarınızı eskilere tercih etmek yada onların sorunlarını görmezden gelmek gibi etkiler oluştuğunda dengeyi kurmaya çalışmalısınız.

15 Ocak tarihinden sonra merkür gezegenin etkisiyle siz Balıklar , metafizik dünya ile ilgilenen kavrayışı yüksek, sezgili ve her meselenin inceliklerini anlayabilen bir zihinle düşüneceksiniz. Bilgiyi sezgisel yoldan kapacak ve açıklamayı istediğinizden daha fazlasını anlayabilme kabiliyetiyle donatılacaksınız. Fazla konuşmaktan hoşlanmayacak, çevrenizdeki insanların ses tonları ile ile el kol jestleri altındaki derin manaları da anlama yetisine sahip olacaksınız.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
9B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Üst