Balık Burcu Yorumları Kasım 2010

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Balık Burcu 2010, Aylık Burç Yorumu Balık Burcu Kasım 2010, Balık Burcu Kasım 2010 Burç Yorumu, Balık Burcunu Kasım 2010 da neler bekliyor

Balık burcuna mensup ziyaretçilerimizi bakalım bu ay ne gibi gelişmeler bekliyor.

Kasım 2010 Balık Burcu

baliks.jpg

Bugüne dek yaşadığınız ilişkiler ve geçirdiğiniz acı veya tatlı günler, hepsi gözlerinizin önüne gelerek sizi etkisi altına alabilir. Eğer sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişiyle aranızda sorunlar varsa bu süreçte bütün bunların üstesinden gelebilir yeni bir sayfa açabilirsiniz. Eğer şu an bir ilişkiniz yoksa çok eskiden tanıdığınız bir insanla tekrar karşılaşmanız mümkündür. Hala ona karşı yüreğinizde bir aşk taşıyorsanız tekrar denemek için geçmişte yaşadıklarınızı göz önüne alarak düzenlemelerde bulunmalısınız.
İlişkiniz yoksa bu dönemde karşınıza çıkacak kişiyle hem şefkat hem de sadakat olgusunu merkez aldığınız bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Bu süreç kendinizi ifade etmenizi ve göstermenizi sağlayacak enerji anlamı taşıdığından eviniz, aileniz ve yuvanız kısaca güvencenizi ilgilendiren mevzularda etkili olabilir.Duygu dünyanızla alakalı her konuda güvencenizi ön planda tutarak ilişkiler yaşamak isteyebilir, sizde bu hissi uyandırmayan, tedirgin eden ve geleceği olmayan kişilerle bir araya gelmemeye özen gösterebilirsiniz.

Duyarlılığın yoğunlaşacağı bu süreç, bir Balık için büyümek ve gelişmek adına sesini yükseltmeyi ve kendine yeni bir yol çizmek için eskiyle alakalı herşeyi geride bırakmayı kabul etmelidir. Artık bir dönem kapanmak üzere, lütfen yeni bir pencereden hayata bakabilmek için gözlüğünüzün rengini değiştirin.

Nuray Sayarı
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Üst