Balık Burcu Yorumları Aralık 2010

kardelenayse Yeni Üye
Balık Burcu 2010, Aylık Burç Yorumu Balık Burcu Aralık 2010, Balık Burcu Aralık 2010 Burç Yorumu, Balık Burcunu Aralık 2010 da neler bekliyor

Balık burcuna mensup ziyaretçilerimizi bakalım bu ay ne gibi gelişmeler bekliyor.

Aralık 2010 Balık Burcu
baliks.jpg

Bu ay da kariyerinizle ilgili yaptığınız herşeyi acele yapmak zorunda kalacaksınız. Eğer tetikte ve kararlı olup birkaç kozmik sınavı atlatırsanız, tamamen yeni bir seviyeye ulaşabilirsiniz. Rakipleriniz bile sizinle karşılaştıklarında sizi övecekler. Adeta içi ödüller dolu bir balonu patlatacaksınız ve balonun içindekilerin hepsi sizin ayaklarınızın dibine dökülecek. Güzel bir duygu olsa gerek!

Tüm bunların olması için izlemeniz gereken tarih, yeniayın oluştuğu 11 Aralık. Bu günden sonraki iki hafta içinde adınızı plakete yazdırmak için elinize bir sürü mesleki fırsat geçecek.

Yeniayın onuncu kariyer evinize gelmesi, fırsatlar diliminin normal olarak 26 Aralık dolunayıyla birlikte sona ereceği anlamına gelir. Fakat bu yıl böyle olmayacak.

25 Aralık’ta Mars Yay burcuna geçerek kariyerinizdeki başarı süresini 6 Şubat 2011’e kadar sürdürüyor. Bu uzun bir zamandan yararlanmaya bu ay içinde başlayabilirsiniz. Kozlarınızı doğru kullanın, böylece gücünüz tanınacaktır!

Ayın ilk haftası en favorilerinizden biri olacak. Mars ve Venüs birbirlerine kavuşum yapacaklar. Bu yüce etki, yeni aşk kıvılcımları çıkartmak için muhteşem görünüyor. Venüs, sevgilisi Mars ile birlikte olmaya bayılır—bu romantik etki aynı zamanda para ve ödüller getirebilir.

Bu hafta sonunu oldukça romantik bulacaksınız, özellikle 7 Mart veya beş gün yakınlarında doğduysanız.
Dokuzuncu evinizde olacak Venüs ve Mars kavuşumu sayesinde yayıncılık alanları parlayabilir.

31 Aralık gününe geldiğinizde, bir önceki haftadan dolayı ayaklarınız zaten yerden kesilmiş olacak. Bu günde aşkınızla başbaşa kalmak isteyebilirsiniz, eğer böyle bir sevgiliniz yoksa o zaman yakın arkadaşlarınızla birlikte sıcak bir akşam geçirebilirsiniz.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Üst