2011 Burç Yorumları (Rezzan Kiraz)

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
2011 Burç Yorumları, 2011 Yılı Burç Yorumu, 2011 Rezzan Kiraz Burç Fal Yorumu

2011 yılında burcunuz aşk ve iş hayatınızı nasıl etkileyecek? İşte Rezzan Kiraz dan 2011 yılı için burç yorumları

2011'de koç burcunun iş ve kariyer hayatı

2011 yılında koç burçlarının iş ve kariyer hayatında olumlu gelişmeler olacak. Bu yıl, birçok projeyle yakından ilgilenecek, iş sahasında ilerlemek adına birçok insanla tanışacak, yeni ortamlara girecek, zekanızı ve cesaretinizi gösterebilecek deneyimler yaşayacaksınız. İş görüşmeleri gündeme gelecektir. Bu hareketlilik o denli fazla olacaktır ki, sizler bu dönemde sürekli yollarda, görüşmeler yapan, elinde ajandasıyla notlarını karıştıran bir hale gelebilirsiniz. İşte benim size tavsiyem bu dönemde girişimci olmanız fakat bunu yaparken de, dağılmadan, kendinizi odaklamayı bilerek, kafanızın içindeki fikirleri ve yaşamınız adına olumlu adımlar atmasını bilerek gerçekleştiriniz.

2011 yılında balık burcu iş ve kariyer

Sevgili Balıklar ikinci yöneticiniz olan Jüpiter gezegeninin özellikle Mars enerjisiyle tetiklenmesi iş konularında sizler için aslında iyi kullanılması halinde oldukça cesaret verici bir enerjidir. Kendinizi kabul ettirmeye çalışarak ve azimle direnebilirseniz biliniz ki, başarı sizden yana olacaktır. fakat bunun için herşeyden önce duygusal düşünmekten uzak durmalısınız.

2011 yılında kova burcu iş ve kariyer

İş yaşamınız açısından 2011 yılından itibaren burcunuzla olumlu bir görünüm yapacak olan Jüpiter enerjisi, ileriye dönük hedefleriniz açısından oldukça yoğun ve olumlu bir enerjiye sahip olacağınız göstermekte. Satürn enerjisi nedeniyle neredeyse iki yıldır kafanızın içindekileri hayata geçirmeniz zor olmuştu.

2011 yilinda oglak burcu is ve kariyer

Sevgili Oğlaklar, işinizi yakından ilgilendiren konularda 2011 yılı süresince, oldukça hızlı düşünmenizi sağlayan enerjiler altındasınız. Fakat bu enerjinin sizin açınızdan çok etkin olması için, ağır düşünce tarzınızı ve ciddi bakış açınızı esnetmeniz gerekecektir.

2011 yilinda yay burcu is ve kariyer

Hem bereketli hem de inancınızı yükseltecek etkiler sayesinde ileriye doğru adımlar atmanız mümkün olduğu gibi, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz 2011' de kolay olacaktır.

2011 yılında akrep burcu iş ve kariyer

Bu yıl iş hayatınızla ilgili konularda başarılı bir döneme girdiğinizin haberidir.
Güneş gezegeni son derece olumlu konumu ile meslek ve kariyer evinizi aydınlatacağından sizin açınızdan bu durum girişim, aktivite, kendinizi gösterme ve sahip olduğunuz yeteneklerinizi iş anlamında hayata geçirmek demektir. Burada olabilecek tek olumsuzluk sizin tarafınızdan gelebilir.

2011 yılında terazi burcu iş ve kariyer

Sosyal yaşamınızın oldukça yoğun bir şekilde gündeminizi oluşturması, doğal olarak birçok insanla tanışmanızı ve daha önceki ilişkilerinizi tazelemenizi faydalar elde etmenizi sağlayabilir. Kendi fikirlerinizi hayata geçirme yolunda bu kişiler gerek iş ve gerekse kariyerinizle ilgili alanlar için destek verici ve itekleyici bir güç oluşturabilirler.

2011 yılında başak burcu iş ve kariyer

Bu yıl etrafınızla pek sıkıfıkı olmadan, tüm dikkatinizi bazı konular için kendi kendinize kalarak çözmekten yanasınızdır. Yalnız bu öyle çok olumlu bir durum arzetmeyebilir. Başta kendiniz olmak üzere, başkalarını da yanıltmaya ve herşeyi farklı gösterecek şekilde düşünmeye çalışabilirsiniz.

2011 yılında aslan burcu iş ve kariyer

Artık bir yaş daha olgunlaşmanın eşiğindesiniz. Hakikaten son iki yıldır oldukça zorlu zamanlar geçirdiniz. İşiniz, parasal durumunuz, sağlığınız ve aşk hayatınız oldukça etkilendi ve sizler doğum haritanızdaki enerjiler nispetinde hayatınızı yönlendirdiniz ve yönlendirmeye devam etmektesiniz.

2011 yılında yengeç burcu iş ve kariyer

Güneş enerjisinin olumlu etkisini en fazla göreceğiniz alan, maddi ve manevi sahip olduğunuz değerlerinizle ilgili girişim arzunuzun yoğunlaşmasıdır. Güvence konusu o denli önemli hale gelir ki, sizin için iş ve Kariyerin anlamı elinize geçen para miktarıyla eş değerdir. Yani ne kadar çok kazanıyorsanız kendinizi o denli başarılı hissedebilirsiniz. İşinizden elde ettiğiniz gelir konusunda oldukça hassas davranabilir, haklarınızı elde etmek adına girişimci olabilirsiniz.

2011 yılında ikizler burcu iş ve kariyer

Girişimcilik gücünüz 2011 yılında artış göstereceği için, kendinizi ve bugüne dek oluşturduğunuz tecrübelerinizi gerek iş görüşmelerinde gerekse şuan ki işiniz aracılığıyla kullanabilmeniz oldukça kolaylaşacaktır. Performansınızın yükseldiğini hissedecek ve hızlı öğrenme ve öğrendiklerinizi etrafınızdaki insanlarla paylaşma yeteneğinizden yararlanabilirsiniz.

2011'de boğa burcunun iş ve kariyer hayatı

Mars enerjisi sizler için özellikle maddi konularda, güvence oluşturmak adına girişimde bulunmanızı sağlayacak para evinizdeki transitine başlayacaktır. Bunun anlamı değerlerinize sahip çıkmak, maddi ve manevi anlamda yaşamınızı kurgulamak için yoğun bir dönem geçireceğinizdir. Şimdi bu süreçte en öncelikle, zekanız, konuşmanız, meraklı oluşunuz ve yeteneklerinizi hayata geçirecek kadar hareketli olmanız gerekiyor. Biliyorsunuz ki, sizler öyle çok enerjik ve çok çabuk girişimde bulunmaktan hoşlanmayan kişilersiniz.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Yanıtlar
3
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Üst