Haftalık İkizler Burcu Yorumları - Haftaya Bakış

Haftalık ikizler burcu yorumu konumuza hoş geldiniz. Mümkün olduğunca farklı kişilerin yaptığı haftalık ikizler burcu yorumu güncel tutulacaktır.

Forumumuz için hazırladığım Haftaya Bakış serisinde, tüm burçlarla ve astroloji üzerine kafa yoran muhtelif kişilerin ikizler burcu haftalık yorumu nedir onu paylaşmaya gayret göstereceğim. Astrolojiye ne kadar güvenirsiniz, gelecekten beklentileriniz nelerdir? elbette bunları bilemem ama bu konuları merak edenler için derli toplu bir konu olacaktır diye düşünüyorum.

HAFTALIK İKİZLER BURCU YORUMLARI​

29 Mart - 4 Nisan tarihleri arasın ikizler burcunu neler bekliyor olabilir?
haftalık ikizler burcu yorumları

HANDE KAZANOVA'NIN HAFTALIK İKİZLER BURCU YORUMU​

29 Mart - 4 Nisan haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın kalemin şu şekilde...

İkizler ve yükselen İkizlerin aşk yaşamına, özel ilişkilerine ve çocuk alanlara dikkat verdikleri bir hafta başlıyor. 28 Mart’ta Terazi burcunda oluşan Dolunay’dan aldığınız etkilerle bu konuların yaşamınızda daha fazla yer ettiğini görmüş olacaksınız. Bu hafta içinde sevmiş olduğunuz insanla bulunduğunuz ortamda ara sıra aranızda gerginlikler olabilir veya daha evvel oluşmuş olabilir. Bu tarz şeyleri düzeltmek için çaba sarfetmek durumunda kalabilirsiniz. Ama mevzu ne olursa olsun, ilişkilerde şifalanmanız gereken bir dönem içinde olduğunuzun farkına varın. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla alakalı mevzularda yapılması gerekenleri doğru bir şekilde ele alıp ona göre hareket etmeye özen gösterin. Sosyal çevrenizin bir hayli hareketli olduğu bir dönem. Dostlarınız ve çevrenizle vaktinizi harcamak, hem özel bununla beraber iş yaşamınızda sizi önemli sonuçlara taşıyabilri. Geleceğe matuf planlarınız eğitim, seyahat veya yurt dışı bağlantılı işlerle alakalı olabilir, bu hafta bu alanlarda önemli konuşma ve görüşmeler yapabilirsiniz. Dostlarınızla beraber yapmayı arzu ettiğiniz bir gezi yahut bir iş var ise, bu işleri daha kalıcı ve daha somut hale getirmenin de yollarını arayıp bulabilirsiniz.

Merkür-Neptün kavuşumu iş ve kariyer konularında birazcık hayalperest olduğunu anlatıyor. Bu noktada sizden bir takım beklentileri olan insanlara fazlasıyla taviz verebilirsiniz. Onların beklentilerini karşılamak için kendinizden adeta vazgeçebilirsiniz. Bu hafta çevrenizde etkili olmak isterken kendinize bu kadar fazla da yüklenmeyin.

Diğer taraftan Pazar günü Merkür, Koç burcuna geçiyor. Yine toplumsal çevrenizde kendinizi göstereceğiniz ve iletişiminizi bu mecralara kaydıracağınız bir dönem. Çok fazla iş mevzuları, kariyer mevzuları vaktinizi almış olabilir. Pazar gününden sonraki iki haftalık süreç içerisinde, daha çok vaktinizi ve ilginizi çevrenize arkadaşlarınıza adayabilirsiniz. Bu dönem maddi konuları konuşmak ve ele almak anlamında da uygun bir dönem olacak.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
9B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Üst