2011 Fal Yorumları

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
2011 Fal Yorumları, Fal Yorumları 2011, Burçların Falları 2011

2011 de burcunuzu neler bekliyor, işte yeni yıl falı

2011 Koç Burcu Falı
Motivasyon ve sıkı çalışma yaşamını yeniden şekillendirmene yardımcı olacak, 2011 yılında işinde yeni fırsatlarla karşılaşacaksın. Hava değişikliği yapabilirsin. Kapıdan çık ve seni bekleyen yeni hayata adım at. Pozitif enerjin sana deneyimlerini büyük yolda kullanmanı sağlayacak. İş her zaman çok önemlidir ama özgürlüğünü sınırladığını düşünebilirsin. Kariyerinden bu tür değişimler olurken, köklerinle yeniden göz at ve elde etmek istediğin şeyi keşfet. Yolundaki güzellikler artarak devam edecek ve hayatın tümden değişecek. İç güdüsel olarak doğru seçimler yapacaksın. Yeni yılda yeni bir ilişki karşına çıkabilir. Yeni yerler keşfederek ve yeni şeyler yaparak zamanını geçireceksin. Doğayla iç iiçe bir evde yenilenme fırsatı da bulabilirsin. Bu tür tahatlamanı sağlayacak ortamlar kendini güvende hissetmeni sağlayacak. Bu yıl yeni yerler görme konusunda çok şanslısın. Yeni yerler görmek duygularını canladıracak ve mutluluğunu artıracak. Finansal kaynakların bu tür fırsatları kaçırmamanı sağlayacak, hayatın hayal edemeyeceğin kadar değişecek. Yaşamındaki bu büyük değişim ruhunun daha güçlenmesini sağlayacak.

2011 Boğa Burcu Falı
Bu yıl iyimserlik, istediğin kadar özgür olma ve rutin işlerden uzaklaşma fırsatı sağlayacak. İdeallerine odaklanmak seni hayata yakınlaştıracak, eğitim ve seyahatle ilgili yeni fırsatlar seni heyecanlandıracak.Bu tür aktivitelerin felsefik yönlerinden hoşlanıyorsun. Ailen ve evin önceliklerinin başında geliyor. Ailendeki uyumlu ilişkileri inşa ederken fırsatları kaçırabileceğini gözardı etmemelisin. Stratejik birleşmeler için çok sıkı çalışman gerekebilir. Finans ve iş dünyasında seni destekleyen insanlar bulacaksın. İnsan ilişkilerindeki başarın sosyal yaşaında avantaj olacak. Arkadaşlarınızla birlikte karşınıza çıkacak yeni fırsatları değerlendirerek, vizyon ve orjinal fikirler yaratabilirsiniz. Belirlediğiniz yeni yola verdiğiniz enerjiniz bir çok olumlu gelişmeyi beraberinde getirecek. Riskleri zekice hesap ederek hareket etmeyi unutmayın. Sosyal talepleri de yönetebilirsiniz. Tüm bu sıkı çalışmalar sonucunda hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsin. Yeni yılda iş dünyası çok kazançlı olacak ve kazançlarını günlük yaşamına nasıl aktaracağını öğreneceksin. İş yaşamın kadar duygusal kazançların da olacak. Büyük kalbin aşk ve kişisle ilişkilerinde uyum getirecek. Bu yıl tatmin olmuş ve aşık hisedeceksin. İş yaşamında başarılı olacağın alanları araştırmayı düşünebilir ya da var olduğun konumu korumayı seçebilirsin. Bu anlamda sağlıklı yaşam sektörü iyi bir başlangıç olabilir. Baharın ilk zamanlarında kendini bazı şeylerden sakınman gerekebilir. Birşeyler üzerinde kafa yorarken oldukça dikkatli ve kararlı olmaya özen göster. Bulunduğun nokta ne olursa olsun tutkulu, dinç, dikkatli ve her zaman hedeflerine ulaşabilir olmalısın. Her hangi bir amacının olmadığını söyleme. Yaşamında farklılıkları seviyorsun, bu çok yönliülüğün harika bir yıl geçirmeni sağlayacak.

2011 İkizler Burcu Falı
Fiziksel ve zihinsel olarak iyiye doğru geliştiği gözüküyor. Bu kişiler değişikliklerin etkisini yaşamının tüm alanlarında görecek ve 2011′in iyi bir yıl olmasını sağlayacak. Yaşamınızın nereye gittiğini kestiremediğiniz durumlarda önsezilerinizi ve duygularınızı kullanarak yönünüzü belirleyebilirsiniz. Güçlü duygularınız sizin sevdiğiniz olaylarda yer almanızı ve onları düzenleyebilmenizi sağlar. İletişim kurma beceriniz bu yıl insanlarla ilişkilerinizin güçlenmesini sağlayacak. Projeleriniz konusunda yapacağınız atılımlar sizin kaçınılmaz hedefe ulaşmanızı sağlayacak. Bu yıl kariyer yaşamınızda kendinize güvenmeye devam ettiğiniz sürece büyük adımlar atacaksınız. İşinize vereceğiniz enerjinizi ev hayatınızdaki başarılarınız ve aktiviteleriniz takip edecek. Yaratıcı fikirlerinize biraz daha dikkatinizi verin. Çevrenizde ilham kaynağı bir çok şey görebilirsiniz. Bu fikirleri kariyer yaşamınızda değerlendirdiğiniz zaman daha yararlı olacaksınız. Farkedilmek ve çabanızın takdir edilmesi sizin için önemli. Harika bir çekiciliğiniz ve dikkat çekme konusunda doğal bir yeteneğiniz var. Karşı cinsle veya partnerinizle zaman geçirmek konusunda istekli olacaksınız. Bu tür duygularınızı yazarak açıkça anlatmak veya paylaşmak konusunda istekli olacaksınız. Arkadaş ve aileniz isteklerinize ulaşmanız konusunda sizi destekleyecek. Özellikle mutluluğu yakalama şansınız olan bazı ortamlarda size gelen mutlu olma şansını geri çevirmeden önce iyice düşünün.

2011 Yengeç Burcu Falı
Bu yıl kişisel ilişkilerinde büyük gelişmeler var. Diğerlerine göre daha yüksek olan şefkat ve anlayışın, iyimserliğin herkesi etkiliyor. Bu yıl ufukta seyahat veya yeni çalışmalarla ilgili yeni fırsatlar gözüküyor. Hayatı yeniden keşfetmen için harika bir dönem olabilir. Para ve zamanını nasıl harcayacağın konusunda kendinden emin ve mutlu hareket edeceksin. Lüks ve rahatlığa aşık biri olarak, evini sanatsal objelerle süslemek hoşuna gidebilir. Memnuniyetini artırmak için müzik veya resim yeteneklerini geliştirmeyi deneyebilirsin. Bu yeteneklerini bahçe düzenlemesine veya iç dizayna yansıtmak da ilgini çekebilir. Bu yıl enerjini paylaşacağın yeni kişiler veya yeni gruplarla bir arada olmak isteyebilirsin. Yeni aktiviteler kadar, yerine getirilmesi zorunlu günlük olaylar konusunda da daha hoş görülü ve insancıl olabilirsin. Sağlığına dikkat etmen gereken durumlarda kendine özen göster, kilo sorunların varsa fitnes ve rejim uygun bir yol olabilir. Yaratıcı aktivitelere katıldığında dışarıdaki yaşamın daha iyiye doğru gidecek. Bu yıl senin için çok fazla eğlence ve ahenkli bir yıl olacak. Kariyer yaşamında da yükselme fırsatların olacak. Cömert kalbin çok fazla eğlence için çarpacak. Hayatında sosyal insanlar yer alacak. Dışarı çıkıp eğlenmek için çok fazla fırsatın olacak.Bu da 2011 yılını senin için eğlenceli bir yıla dönüştürecek.

2011 Aslan Burcu Falı
Neşeli mizacınız yılı uyumlu ve mutlu geçirmenizi sağlayacak. Bunun doğruracağı sonuçlarla bütünleşmek sana uygun olan davranıştır. Doğal güzellik ve memnuniyet aşkın kendini aniden şekillendirmene yardım edecek. Bir çok arkadaş ve üye olduğun kurumlarla dinamik, aktif olarak hareket ediyorsun. Grup aktivitelerini organize etmeyi iyi başarıyorsun. Bu tür organizasyonlar düzenleyebilir veya sosyal aktivitelere katılabilirsin. Sosyal ve uyumlu biri olarak kariyerin dışındaki bu tür aktiviteler senin için oldukça yararlı. Bu tür organizasyonlarda hediyeler gibi ayrıntılarla ilgilenen kişi olmaktan çok yönetim tarafında bulunmaya dikkat et. 2011 yılında yine çok fazla sorumluluk üstleneceksin, zaman zaman götürebileceğinden fazla yükün olduğunu düşünebilirsin. Kişisel ihtiyaçların konusunda dikkatli ol ve kendini koru. Rahatlık ve güven en büyük isteğin. Bu nedenle düzenli bir yaşam, doğada zaman geçirmek pozitif hissetmeni, kalmanı sağlayabilir. Bu yıl karakteristik özelliklerini ortaya koyman ve yükseltmen için en doğru zaman. İnandığın şey önemlidir, yeniden değerlendir. Ailene olan bağların bu yıl hiç bilmediğinden daha fazla artacak. Geçmişinin bugününe nasıl etki ettiğini bulmak için muhakeme et ve değerlendir. Duygusal deneyimlerini yaratıcı çalışmalarına yansıdığında daha iyi öğretmeni, yazmanı veya kavradığın bazı bilgilerini paylaşmanı sağlayacak. Bu senin kişisel değişimine katkıda bulanabilir.

2011 Başak Burcu Falı
Bu yıl pratik başakların kişisel ve arkadaş ilişkilerinin daha da yoğun geçeceği bir yıl olacak. Aile ve ev yaşantınızda büyük mutluluklar ve memnuniyet verici gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni arkadaşlar edinmekten ve onları ağırlamaktan mutluluk duyacaksınız. Düşüncelerinizi açık ve dürüstçe ifade edeceksiniz. Etrafınız sanata ilgi duyan kişilerle çevriliyken, kendi yaratıcılığınızı açıklamak isteyeceksiniz. Farklılık ve çok yönlülük size bir çok şeyi bir arada yapabilme gücü veriyor. 2011 yılında yeni bir çevreye giriyorsunuz. Etrafınızdaki dünyayı farkedecek ve yeni yaratıcı yolları keşfedecek kadar zeki ve az bulunursunuz. Gelecek aylarda kariyer yaşamınızda sanatsal aktiviteler yapabilirsiniz. Siz mükemmel bir sanatçısınız. Herşey, sizin entellektüel erişiminiz için ulaşılabilir, farkedilebilir bir alan haline gelecek. Bu özelliğiniz halka açık sanatsal aktivitelerde bulunmanız için yeterli olabilir. Kültürel faaliyetlet, tiyatrolar ayrıca sizi rahatlatan bir özelliğe sahip. Yaratıcı fırsatlara sahip olduğunuzda harika değişimler olacak. Eğer yönetici veya arkadaşlarınız arasında güçlü yapıya sahip bir pozisyonundaysanız, yartcılı fikirlerinizi, hedeflerinizi onlarla paylaşabilirsiniz. Kalbinizin yaraları şimdilerde daha iyi ve daha da iyi olacak. Belki kişisel yeteğinizi insanlara pozitif hissetmelerini öğretme üzerine de kullanabilirsiniz. Yılın ilerleyen dönemlerinde doğada yeterince yürümeye, bahçeyle ilgilenmeye, rahatlatıcı hobiler edinmeye özen gösterebilirsin. Kendini iyi hissedebildiğin şeyler yap. Doğal hareketliliğin ve atılganlığın çok aktif bir yıl geçirmene neden olabilir. Sevdiğin sporlar, dans etmek veya diğer fiziksel aktiviteler seni genç ve canlı tutacak.

2011 Terazi Burcu Falı
Nasıl hareket etmen gerektiğini iyi biliyorsun. Bu yıl cambaz ipinde yürüyeceğin bir yıl olacak. Zamanı farklı insanlara ayırmak ve yeni fikirleri değerlendirerek uygulama konularında oldukça yeteneklisin. Kariyerindeki çoğu kez ödüllendirilen kişisellik ve profesyonellik, zor projelerde farklı başarılar getirecek. Hak edilen bu takdir aşk, saygı ve yükselen enerji ile 2011′de yeni fırsatlar için üstünlük sağlayacak. Belki bu halka açık bazı şeyler yapman için doğru zaman olabilir. İletişimini güçlendirmek için çok zaman harcadın ve derin birikimini, etkileyici kişisel değişimini deneme şansın olabilir. Önemli şeyleri anlaşılır bir şekilde açıkça söylediğin için insanlar seni dinler. Bunların sonucunda kendini halkın aşırı ilgisi karşısında bulman olası. Ailene olan ilgin bu yıl daha güçlü olacak. Ailenle ve köklerinle gurur duyuyorsun. Doğal olarak çok yumuşak kalplisin - karşılık beklemeden, onlar istemeden bazı şeyleri yapıyorsun - bunun sonuçlarını alıyorsun. Doğal halin insanlara güven ve kararlılık veriyor ve onları kendi yaşamlarında daha başarılı yapıyor. Kısa geziler ve sehayatler bu yıl ilgini çekecek ve sana dinlenme, tazelenme fırsatı verecek. Farklı işlerin değerini biliyorsun ve değişim konusunda iyimsersin. Şimdi ideal vizyonunu ve harika hayal gücünü kullanarak yeni prjeler yaratmaya başlayabilirsin.Bu sırada derin kaynaklarından ve deneyimlerinden yararlacaksın. Bu yıl yaratıcı yazıların büyük kazançlar getirebilir. Kalemini keskinleştir ve işe koyul!

2011 Akrep Burcu Falı
Tutkuların bu yıl seni yaratıcılık ve ifade etme krallığına taşıyor. Tutkuların seni doğal olarak etjkileyecek ve daha fazla kazanmanın yollarını arayacaksın. Halkla ilişkiler şirketinde veya büyük bir firmada danışman olarak çalışabilirsin. İnsanlara iyi iş yaptırmak için motive etmenin yolunu biliyorsun, tavsiye almak isteyen kişiler kendilerini senin yanında buluyor. Yaratıcı öngörün dinamiklerini işleterek, senin daha çok tanınmanı sağlayacak. Ev ve iş yaşantını destekleyen çok iyi bir sistemin var, bu hayatını daha ileriye nasıl taşıyabileceğini öğreneceksin. Kariyer yaşamın bu yıl karika başlayıp devam ederken yaz döneminde dinlenmek ve romantik vakit geçirmek, bazen de düşünmek için çok fazla zamanın olacak. Bunların yanı sıra bazı sürrpriz gelişmeler yaşayabilirsin ve kariyer ile ev hayatının dışında yeni şeyler yapabilirsin. Seyahat etmeyi, farklı yerler görmeyi, kültürleri, fikileri seviyorsun. Çalışmaya aşıksın. Kişisel ilişkilerin sana nefes almanı sağlayacak ve hala kendi ihtiyaçlarına gereken önemi veremediysen bu yıl buna fırsat bulacaksın. Vahşi tutkularını karşılaması için çok fazla fiziksel etkileşime ihtiyaç duyabilirsin. Masaj, sıcak doğal ortamlar hayatına ahenk katabilir.

2011 Yay Burcu Falı
Güçlü kişisel inancınızla bu yıl elde edemeyeceğiniz hemen hemen hiçbir şey yok. Özgüveniniz yolunuza çıkan yeni fırsatları kaçırmamanızı sağlayacak. Daha çok iletişime odaklanacaksınız ve kariyerinizde ağır basan çalışmalar yapabilirsiniz. Çalışmayı ve kazanmayı seviyorsunuz. Enerjik ve mutlu olmanız karşınızdaki çalışanları veya iş arkadaşlarınızı rahatlatıyor. İnsanlar söylemek istedikleri şeye odaklandığınızı bildikleri için, sizin iyi bir dinleyici olduğunuzu düşünüyor. Bu yıl ruhunuzu dinlendirmek için uzun seyahatler yapmak isteyebilirsin. Bu geziler, manevi tarafını keşfetmeni sağlayabilir. Bu yaz uzaklardaki akrabalarına giderek inzivaya çekilmek veya dönemsel tatil planları yapabilirsin. Hayata dair düşüncelerinde ve duruşunda olağanüstü değişiklikler hissedersen bunu tekrarlama gereği duyabilirsin. Belki kim olduğunu, nereye gideceğini, kimlerle vakit geçireceğini değerlendirme zamanı bu yıl olabilir. Yaşamın sana sunduklarından memnunsun ve ailene minnettarlık dolusun. Haberleşme, iletişim alanında gelişiyorsun. Haberleşme bu yıl daha da kolay hale geliyor. Sorumluluklarını öğreneceksin, ihtiyaçlarını bilmenin verdiği inançla harika bir gelişim yaşayacaksın.

2011 Oğlak Burcu Falı
Jüpiter gezegeni sizler için, görünümünüz(fiziksel) genel moraliniz, canlılığınız, kendinizi ifade ve tüm eylemleriniz, düşüncelerinizle ortaya koyabilme gücünüz, yaşamınızla alakalı tüm planlarınıza bakış açınız, yeni kararlarınız, yeni başlangıçlarınız ve tüm değişimlerinizi konusunda oldukça destekleyici, kuvvetlendirici ve inancınızı güçlendirici bir etki yaratacaktır.. Bu süreçte, kendinize olan güven duygunuzun artışı yükselir, girişimler için cesaretiniz artar ve kendinizi dış dünyanın tüm şartlarıyla baş edebilecek hale gelebilirsiniz. Jüpiter gezegeni oğlak burcunda güçlü bir enerjiye sahip olmasa da, siz bir oğlak burcu olduğunuz için doğal olarak bu konuda şanslı olacaksınız. Özellikle mesleki konularda kendinizi kariyer anlamında ileriye doğru hamle yapabilecek şekilde düzenleyebilirsiniz. Toplum hayatı içindeki yerinizi pozitif anlamda belirleyebilir ve geleceğinizin kontrolünü elinize alabilecek şekilde yaşamınızı şekillendirebilirsiniz.

2011 Kova Burcu Falı
Bu yıl idealist kovaların ışıkları oldukça parlak Doğru bir vizyonla yüksek amaç ve düşünerek hareket etme avantajını kullanarak hedefine varacaksın. Fedakar idealllerini ve kişiselliğini açıklayarak amaçlarına ulaşacaksın. Yeni fırsatlar isteklerini doğru açıklama ve özgüvenini arttırma imkanı sağlayacak. Bu yıl para kazanmanın yolunu bulacaksın. Vizyonun kişisel gelişimini arttırırken, elle tutulur yararlarda sağlayacak. Kendini ifade etmenin farklı yollarını hayal et. Bu yıl farklı bir yaşam deneyimi seçebilirsin. Özgürlük için harika özelliklere sahipsin ve kendi işin oluncaya kadar başkalarının işlerinde çalışmaktan hoşlanmıyorsun. Bu nedenle yeni bir için neler yapabileceğini gözden geçirebilirsin. Gayretin yeni kaynaklara ulaşmana izin verecek. Aşk hayatında veya sosyal ilişkilerinde bir hareketlenme veya yenilik ortaya çıkabilir. Kişisel çekimin yeni ilişkiler veya sürekli ilişkiler kurmanı sağlayabilir. Aradığın gerçek aşkı bulma şansını 2011 yakalayaksın.

2011 Balık Burcu Falı
Yaşamlarında bir kez büyük değişiklikler yapabilecek bir fırsata sahip oluyor. 2011 yılı en kuvvetli isteğinizi, aşkınızı veya dünyaya duyduğunuz şefkati açıklayabileceğiniz, sahip olabileceğiniz bir yıl. Donuk bir an olmayacak ve karşınıza çıkan yolda ne istediğinizden emin olarak ilerleyeceksiniz. Yeni fırsatları kariyerinizdeki kişisel gelişim için sıkı sıkıya yakalacaksınız. Özellikle Nisan ayı civarında vizyonunuzu, hedefinizi açıklarken gücü kolayca elinizde tutatacaksınız.Yaratıcı yönlerinizi, özellikle müzik yeteneklerinizi yeniden keşfetme ihtiyacı duyabilirsiniz. Mistik duyguları etrafınızda toplayacak güç ve ilham kaynağına sahipsiniz. Rüyalarınızı gerçekleştirme, aşk ve sevecenlik yönlerinizi dışarı çıkarma vakti geldi. Şiir, kişisel tercihler, lirik yazılar yazmak isteyebilirsiniz. İdealist doğanız size ilham kaynağı olabilir. Sadece yapmak istediğiniz şeye odaklanaın ve yılmamak için gayret edin. Yaşamdaki zorluklar hakkında aydınlanmanız gerekebilir. Detaylara takılmadan ve kritik yapmadan ilerleyin.Çünkü başkalarından çok çok hassassınız , zaman zaman pozitif tarafa geçemediğiniz hissine kapılabilirsiniz. Bu durumlarda biraz kendinize zaman verin, eğlenin ve olayların dışına çıkın. Aşkı yaşama fırsatlarını kaçırmayın.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
9B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Üst