2012 Aslan Burcu Yorumu

naif
Moderatör
Aslan Burcu 2012 Yorumu
2012 Aslan Burcu Yorumu


Aslan burçları 2012 yi nasıl geçirecek? Aslan burçlarını neler bekliyor

2012′de sorumluluklar alacaksınız. Zoru başarmanız beklenecek. İş hayatınız karmaşalarla dolu olabilir. Buna karşın, aşk hayatınızda, kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz

2012′de sizi neler bekliyor Sevgili Aslan burçları 2012 yılına özel burç yorumlarınız burada

2012 yılının ikinci yarısında hayatınızda önemli bir dönemeçe doğru ilerleyeceksiniz. Uzun zamandır planladığınız ama başlayamadığınız projeleri ve işleri daha büyük bir sebat ve kararlılıkla ele alabileceksiniz. Bu dönem size ikili ilişkilerinize daha ciddi bir gözle bakma gereğini hissettirebilir. Siz kendinizi yeniden tanımlamaya başlayınca, yapmaya çalıştıklarınız eşiniz ya da yakın arkadaşlarınız tarafından çok olumlu biçimde değerlendirilmeyebilir.

Şanslı alanlar
Yılın ikinci yarısında, Satürn sizi disiplin altına alacak ancak Jüpiter’in destekleyici açısı altında bu dönemde özellikle eğitim, yakın çevreniz, kardeşler ve kısa yolculuklar açısından güzel olanaklarla karşılaşabilirsiniz. Eğitim hayatında olanlar için bu keyifli ve verimli bir dönem olacak. Aynı zamanda bu dönem entelektüel faaliyetler, yazı yazmak ve yolculuklar açısından da son derece hareketli ve canlandırıcı olabilir. Kendinizi sözlerle daha iyi ifade edebileceksiniz. 26 Ekim sonrasında ise, maddi kazançlar ve özellikle toprağa ya da gayrimenkule ait kazançlar söz konusu olabilir.

Mücadele alanları
16 Temmuz sonrasında, sizin için çok daha yüksek konsantrasyon ve dayanıklılık gerektiren bir dönem başlıyor. Kendinizi sınırlanmış ve zorda hissedebilirsiniz. Ancak bu sayede daha gerçekçi olabileceksiniz. Sizi canlı tutan ve keyif veren konuları es geçmemeniz ve kendinizi rahatlatmanın yollarını aramanız gerekli. Mars, 28 Temmuz’dan itibaren Boğa burcuna geçecek. Bu transitin iş hayatınızı yakından etkileyeceğini söylemeliyiz. 1 Ekim–15 Aralık arasında süregelen işler, özellikle mesleki proje ve girişimler kararsızlık ve tıkanmalara yol açabilir.

Aşk ve İlişkiler
Aslan’ların evlilik delisi olduğunu söyleyemeyiz. Bu burç, beraberliklere kendilerine tatmin sağladıkça yakın duran ama aynı zamanda ilişkiyi bitirecek özgürlüğe de sahip bir burçtur. En azından böyle hissetmek ister. Aşk ve eğlence bir arada gidebilir. Gösterişli şeyler, spor, riskli oyunlar Aslan’lar için heyecan kaynağıdır. Aşkta risk alırlar ama kontrolü de elden bırakmak istemezler. Güven, onlar içinde önemlidir. Çok fazla partner değiştirme eğilimi göstermezler.

Aslan Kadını
Aslan kadını duygusal açıdan cömert, neşeli, kendinden emin bir hava sergiler. Ona söz geçirmek hiç de kolay değildir. O, kraliçedir. Kraliçeler de isteklerinin yerine gelmesini ister. Aslan kadını cömert, güven veren, zayıf karakterlerden hoşlanmayan, gururlarına düşkün bir profil çizerler. Son derece rekabetçidirler ve ilişkilerinde baskın taraf olmayı isterler. Şımartılmak ve lükse kaçmak onlara neşe verir.
2012 yılında 9 Ocak’a kadar olan dönem, 22 Mart–15 Nisan, 28 Haziran-23 Temmuz, 8 Ekim–5 Kasım tarihleri arasında aşk hayatında olumlu gelişmeler çok daha kolay gelebilir. Mars, 12 Haziran–28 Temmuz döneminde burcunuzla son derece olumlu açıda kalırken aşkta sizi maceracı kılabilir.
20 Mart–1 Mayıs ve özellikle 28 Temmuz sonrasında Mars’ın fazla enerjisini daha yapıcı yönde kullanmaya bakmalısınız.

Aslan Erkeği
Aslan erkeği de kral rolünü oynamayı isteyecektir. Sevgisinde cömert, gücünü hissettirmek isteyen, gururunu önde tutan karakterlerdir. Bu arada onları eğlendirici, şakacı ve sürekli büyük projelerden bahsederken de bulabiliriz. İsteklerinin hemen yerine gelmesini istemeleri onları bir patron havasına da sokabilir.
12 Haziran–28 Temmuz arasında aşkta kendinizi ifade etmeniz çok daha kolay olabilir. 9 Ocak–2 Şubat, 15 Nisan–10 Mayıs, 11 Eylül–8 Ekim tarihleri arasında aşk hayatınızda yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.

İş ve Para
Yılın ikinci yarısına hazırlıklı girmelisiniz. Sorumluluklar alacaksınız ve zoru aşmanız beklenecek. 28 Temmuz sonrasında Mars’ın sert bir açıda uzun süre kalması ve geri gitmesi iş hayatında ve kariyer alanında bazı beklemeler, karmaşalar ve tam olarak ilerleme gösteremeyen projeler anlamına gelebilir. 20 Mart–1 Mayıs döneminde de ortaklaşa konular beklediğinizden daha problemli bir hal alabilir, karşıtlıklarla karşılaşabilirsiniz.

Sağlık
2012′nin ikinci yarısında sağlığınıza daha fazla önem vermelisiniz. Mars’ın sert açılarının hüküm sürdüğü 6 Şubat–1 Mayıs ve 28 Temmuz sonrasında aşırı iş yükü ve gerginliklere dikkat etmelisiniz.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Üst