2012 Kova Burcu Yorumu

naif
Moderatör
Kova Burcu 2012 Yorumu, 2012 Kova Burcu Yorumu

Kova burçları 2012 yi nasıl geçirecek? Kova burçlarını neler bekliyor

2012′de, hayatı daha geniş bir çerçevede tanımak, eğitim almak ya da seyahat açısından önünüz çok açık. Ancak yılın ikinci yarısında, iş hayatındaki gerginlikler ve zorluklar, sağlığınızı zorlayabilir…

2012′de sizi neler bekliyor sevgili kova burçları 2012 yılında sizleri ne gibi süprizler bekliyor öğrenmek istermisiniz 2012 Kova Burcu Yorumuz sizlerle

2012′ye genel bakış
Bu yıl önemli kararlar alacaksınız. Yabancılarla ilgili konular, eğitim ve entelektüel çalışmalar açısından da 2012 son derece başarılı bir yıl olacağa benziyor.
Yılın ikinci yarısında özellikle sorumluluklarda artış yaşayabilirsiniz. Bu süre içinde tam olarak istediğiniz yönde ilerlemek pek kolay olmayabilir. Daha fazla muhalefetle karşılaşabilir, bazı düşmanlıklar görebilirsiniz. Bu yüzden evlilikler, genel olarak anlaşmalar sizin için önemli bir test alanı olacaktır. Sağlığınıza da önem vermelisiniz.
2012 yılında özellikle 10-13 Şubat doğumlu Kova’lar Plüton’nun karizma getiren ve pek çok alanda önlerini açan güçlendirici etkisini, sosyal alanda, arkadaşlıklar ve grup çalışmalarında daha fazla görebilecekler.

Şanslı alanlar
Bu yıl Terazi burcundaki Jüpiter, Kova’lara tam destek vermekte. Jüpiter deneyerek öğrenmeyi, fırsatları, genişleme ve yeniliğe açık olma durumunu anlatır. Aynı zamanda 2012 bilginizi artırmanız, ufuklarınızı genişletmeniz açısından da son derece olumlu bir yıl olacak. Bu yıl, eğitim hayatındaki Kovalar açısından son derece geliştirici görülüyor. Akademik çalışmalar, üniversite ya da okullarla ilgili konular 2012 yılında beklentilerinizin ötesinde kolaylıklar ve yeni genişleme olanağı getirebilir. Benzer şekilde yabancılar, yurtdışını ilgilendiren işler, iş hayatındakiler için dış ticaret ve yurtdışı ile sürekli bağlar bu yıl mutlaka üzerine gidilmesi gereken konular arasında görülmekte.

Mücadele alanları
Yılın ikinci yarısında sizi daha fazla zorlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde ortaklaşa alanda çok huzurlu olmayabilirsiniz. Evlilik ya da ortaklık olsun, karşı taraf daha fazla sorun yaratıcı olabilir ve sizi kısıtlamaya başlayabilir. Ayrıca iş hayatında ve sorumluluklar cephesinde daha fazla bekleme ve erteleme, hatta işlerin sona erdirilmesi ile de karşılaşabilirsiniz.
Mars, 28 Temmuz sonrasında Boğa burcuna geçecek ve 1 Ekim–15 Aralık tarihleri arasında geri harekette olacağından bu dönemde ev ve ailevi konular sizin için daha fazla gerginlik doğurucu olabilir. Yerleşime ait işler ve genel olarak kariyer hayatınızda bekleme ve belirsizlik yaratan gelişmelere dikkat etmelisiniz.

Aşk ve İlişkiler
Kova, aşkı beyninde yaşayan bir burçtur ve arzuların hâkimiyetinde olmayı tercih etmez. Duygusal birlikteliklerde, arkadaşlığın rolü çok büyüktür ve aşkta başarı ancak zihinsel ve entelektüel anlamda uyumla mümkün olabilir. Bazı çılgın Kova’lar ise kural tanımazlıkları yüzünden ilişkilerde uzun süreli dikiş tutturmakta zorlanabilirler. Kova hayran olacağı, yaratıcı partnerlere ihtiyaç duyar. Ona yaklaşmak pek kolay olmayacaktır.

Kova Kadını
Kova kadını, aklı önde tutar. Bireyselliğini, özgürlüğünü yüzde yüz kontrol etmek ister. Bu yüzden evliliğe “Evet” demesi çok uzun zaman alabilir. En çok bekâr kadınların bu burçtan çıkmasına şaşmamak gerekir. Kova kadını aşkta da yaratıcıdır ve arkadaşlık duygusu ile bütünleşmiş ilişkiler yaşamak ister. Duygusal anlamda sıcak olmaktan çok rasyonel bir tutum da sergileyebilir.
Bu yıl süregelen evliliklerde şimdiye kadar ifade edilmemiş olan sıkıntılar su üstüne çıkabilir. Yeni bir evlilik ise kişiye daha fazla sorumluluk getirecek demektir. Ancak 26 Ekim’e kadar aşkta mutlu olmak pek de zor olmayacak. Bu yıl 9 Ocak’a kadar olan dönem, 2–26 Şubat, 22 Mart-15 Nisan, 10 Mayıs–3 Haziran, 17 Ağustos–11 Eylül ve 15 Aralık sonrası aşkta daha pozitif zamanlar olarak görülmekte. Bununla birlikte ilişkilerde abartı ya da yanlış anlamalar özellikle 15 Nisan–10 Mayıs, 28 Haziran–23 Temmuz ve 11 Eylül–8 Ekim tarihleri arasında daha belirgin olabilir.

Kova Erkeği
Kova erkeğini de yakalamak son derece zordur. Bu burç erkeği, hayal dünyasını ve ideallerini paylaşacağı bir partner arar. Duygularını çok daha alternatif yollardan ifade etmeyi tercih edebilir. Mum ışığında yemek yerine sizi bir yaz gecesinde yıldızları seyretmeye davet edecektir. Arkadaş canlısıdır; sadıktır ama mesafeli tutumu yüzünden yanlış anlamalara da neden olur. Onu destekleyecek, anlayacak birisini bulamadıkça evlenmeye yanaşmayacaktır.
Bu yıl aşk hayatınızda daha fazla hareket ve heves var, ancak yılın ikinci yarısında ciddi düşünceler ya da işle ilgili konular yüzünden bu konuda kendi kendinizi daha fazla engelleyebilirsiniz. Mars’ın burcunuzu olumlu etkilediği dönemlerde 6 Şubat’a kadar olan dönem, 20 Mart–1 Mayıs ve 12 Haziran–28 Temmuz dönemlerinde beraberliklerinizde çok daha girişken davranabilirsiniz.

İş ve Para
Yılın ikinci yarısında, iş hayatınıza daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Bu dönemde inatçılığınız yüzünden işleriniz daha fazla zorlanabilir.
Sonbahar, iş hayatı açısından pürüzlü ve belirsizliklerin ortaya çıktığı bir dönem olabilir. Başlanan projeler tam olarak ilerlemeyeceği için daha fazla harcama yapabilir ya da planlarınızı değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Bu gelişmeler daha fazla harcama anlamına da geliyor.

Sağlık
Sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz ve günlük hayatınızda spora daha fazla zaman ayırmanız gereken bir dönemdesiniz. Bedensel zayıflıklar özellikle kendinizi aşırı yorduğunuz dönemlerde çok daha sorun çıkartıcı olabilir. 20 Mart–1 Mayıs arası ile 28 Temmuz sonrasında iş hayatınızdaki gerginlikler ve kısıtlayıcı konular sağlığınızı zorlayabilir. Neyse ki Jüpiter’in olumlu açısı altında bu problemleri kolayca aşabilirsiniz.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Üst