Yeni Renault Clio HB

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
renaultclio1.jpg


Resim Hakkında Bilgiler: Dış Tasarım
Bagaj kapağından motor kapağına kadar Yeni Clio'nun dış hatları baştan çıkarıcı bir su damlası gibidir. Kompakt çizgileri otomobile hem dinamizm ve sağlamlık, hem de akışkan ve çekici bir karakter kazandırıyor.

İç Tasarım
Yeni Clio ile, bütün güzelliğini dinamik hatlarından ve şık malzemesinden alan dinamik bir iç mekanın keyfine varın. Sürüş keyfini artırmak ve seyahat isteği uyandırmak için “touch design” konseptinden esinlenerek tasarlanan iç mekan, yolculara bu segmentte ender görülen zarafet ve seçkinlik hissi veriyor. “Touch design” sayesinde Yeni Clio'nun gösterge tablosunu ve kadranlarını sezgisel olarak okuyacaksınız.

Sürüş Keyfi
Yeni Clio, otomobilden bütünüyle keyif almanız için konfor üstünlüğü ile sürüş keyfini bir arada sunar. Daha uzun bir aks mesafesi üzerine oturtulan otomobil, yollara dinamik ve sağlam şekilde tutunur ve savrulmaları engelleyerek virajlarda mükemmel bir kararlılık sunar.

Otomobilin modern ve güçlü motoru, düşük devirlerde bile mükemmel çekiş ve optimum seviyede bir yakıt tüketimi sunar.

Yeni Clio, her yol tipinde güçlü çekiş, esneklik, performans sağlayan, Euro 4 normuna uygun çok sayıda benzinli ve dizel motor alternatifine sahip. Benzinli motor seçenekleri (1.2 16V 75 bg'den 1.6 16V 112 bg'ye) sürüş keyfinizin hizmetine sunulmuştur. Tasarruf, performans ve çevreye saygı kavramlarına gelince 1.5 dCi 65 bg'den 80 bg'ye dizel motor ön plana çıkar hemen.

Yeni Clio sıradışı bir iç mekan konforu sunar. Segmentinin en geniş cam yüzeylerinden birine sahip olan Yeni Clio’da hissedilen konfor, geniş boyutlu ve elektrikli açılabilir tavan* ile daha da artıyor. Yeni Clio bütün yolcuları için olağanüstü oturma konforu yaratır, arkadaki yolcular ve en uzun boylular bile rahatlarından ödün vermek zorunda kalmazlar.

Camlarının kalınlığı ve sesi engelleyen donanımları, alabildiğine performanslı ses yalıtımı sağlayarak istenmeyen sesleri süzer ve uzun yolda olduğu kadar şehir içinde de yüksek bir ses konforu sunar. Kasanın sağlamlığı da yolun yol açtığı titreşimleri ortadan kaldırır.
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
14B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
14B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
8B
Yanıtlar
2
Görüntülenme
8B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
10B
Üst