Yeni Honda Jazz Türkiye'de

sevdaL Sustuklarım Büyür İçimde
Yeni Honda Jazz Türkiye'de

Honda, ilk çıkışından bugüne iki milyonun üzerinde satış rakamına ulaşan Jazz'ın yeni modelini satışa sunuyor.

Yeni Honda Jazz, sınıfında lider bir iç mekan genişliği ve yeni VTEC motoru sayesinde bir önceki modeline göre belirgin bir biçimde iyileştirilmiş yakıt tasarrufu ve çevreci bir motor sunuyor.

Merkezde bulunan yakıt tankı ve en esnek olmasını sağlayan Sihirli Koltukları ile yeni Jazz çıtayı çok daha ileri taşıyarak her alanda yenilikler sunuyor. Sınıfının standartlarının üstünde bir iç mekan ve bagaj genişliği sunan yeni Jazz kullanıcısına büyük bir konfor ve ferahlık hissi yaşatırken, kullanılan kaliteli malzemeler özenli işçilikle tamamlanıyor.

Birçok yeni teknolojiyi barındırın yeni 1.4 lt. i-VTEC motor sağladığı 100 beygir ile daha iyi bir performans karakteri sunarken yakıt ekonomisini de sıradışı bir seviyeye çekiyor. Bu yeni teknolojilerden bir tanesi olan iridyum bujiler daha iyi bir ateşleme sağlayarak yakıt tüketimini düşürüyor. Ayrıca 120 bin km.’lik değişim süresi ile de bakım maliyetlerini aşağıya çekiyor. Yeni Jazz sınıfında ilk defa, direksiyondaki pedallar ile de değiştirilebilen 6 ileri otomatikleştirilmiş manuel şanzıman ile kullanıcısına büyük bir konfor sağlıyor.

Joy ve Fun olarak iki farklı modeli bulunan yeni Jazz, teknolojik üstünlüklerinin yanında çok yüksek bir donanım seviyesine sahip. Fun modelinde bulunan direksiyondan kumandalı ve hıza duyarlı müzik sistemi, otomatik farlar ve silecekler, hız sabitleyici, otomatik klima, yol bilgisayarı ve panoramik cam tavan Jazz’ın üstünlüğünü ortaya koyan özelliklerden sadece birkaçıyken, yeni Jazz güvenlik donanımlarında da taviz vermiyor. Her iki modelinde de 8 hava yastığı, sınıfında ilk defa araç denge kontrol sistemi (VSA), ABS, EBD, acil durum fren desteği, ön koltuklarda aktif kafalıklar ve ISOFIX standart olarak sunuluyor.

Tüm bu özellikleri bir arada bulunduran Yeni Jazz 30.250 YTL’den başlayan fiyatlarıyla 15 Kasım’dan itibaren Honda Bayilerinde yerini alacak.
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
14B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
2
Görüntülenme
10B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
15B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
23B
Üst