İstanbula Yakın Ucuz Tatil Yerleri

deep Harbi Aktif Üye
İstanbula Yakın Tatil mekanları, İstanbula Yakın Ucuz Tatil Yerleri

Yoğun iş temposu ve koşuşturmacadan kurtulup kafanızı dinlemek için İstanbul civarında bir çok mekan var.

AĞVA

İstanbul’a arabayla 1.5 saat, otobüsle ise 2.5 saat mesafede bulunan, bir yanında Yeşilçay diğer yanın da ise Göksu deresinin bulunduğu, yeşilin bin bir tonunu barındıran, Karadeniz’e bakan altın sarısı kumsalı olan şirin bir ilçe.

Ağva’da konaklama imkanları ve fiyatları ise şöyle:

Ağva Side Pansiyon: Hafta içi kahvaltı dahil olmak üzere konaklama kişi başı 45 TL iken, hafta sonu kahvaltı dahil olmak üzere konaklama 60 TL.

Liman Otel: Liman Otel’de hafta içi tek kişi konaklama kahvaltı dahil 60 TL iken, bu rakam hafta sonu 85 TL ile ücretlendiriliyor. Liman Otelin 2 gün 3 gecelik paketi ise kişi başı kahvaltı dahil 140 TL ile fiyatlandırılıyor.

Marina Motel: Kişi başı 100 TL olan Marina Motel’de odalar 2 kişilik olup, fiyata kahvaltıda dahil.

Kurfal Otel: Hafta içi tek kişi konaklama kahvaltı ve akşam yemeği dahil olmak üzere 85 TL iken, Kurfal otelin 2 gün 3 gecelik hafta sonu paketi ise tek kişi için 195 TL ile ücretlendriliyor. Otel ayrıca müşterilerine havuz, oyun salonu ve canlı müzik gibi etkinlikleri ücretsiz olarak sunuyor.

Nehir Perisi: Nehir Perisi otelde haftanın her günü konaklama 2 kişi kahvaltı ve akşam yemeği dahil 160 TL ile ücretlendiriliyor.

Deniz Yıldızı Motel: Deniz Yıldızı Motel’de haftanın her günü kişi başı kahvaltı dahil olmak üzere konaklama 60 TL.

Yeşilçay Tatil Köyü: Haftanın her günü kişi başı 100 TL olup fiyata kahvaltı ve akşam yemeği dahil ediliyor. 3 gün 2 gecelik hafta sonu paketi ise kahvaltı ve akşam yemeği dahil 250 TL olarak ücretlendiriliyor. Ayrıca havuz, canlı müzik ve tekne turu gibi imkanlar ise ücretsiz olarak sunuluyor.

Club Pedalisa Otel: Haftanın her günü kahvaltı dahil olmak üzere kişi başı 65 TL.

Orman Evi: Orman Evi’nde hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği dâhil olmak üzere konaklama75 TL iken, hafta sonu ise kahvaltı ve akşam yemeği de dâhil olmak üzere konaklama 100 TL. Ayrıca ücrete havuzda dahil ediliyor.

Tesadüf Köy Evi: Haftanın her günü kahvaltı dahil olmak üzere kişi başı konaklama 50 TL

Zambak Hotel: 2 kişilik kahvaltı ve akşam yemeği dahil olmak üzere konaklama 150 TL.

Riverside Otel: Riverside Otel’de kahvaltı dahil konaklama 100 TL.

ŞİLE

İstanbul’a arabayla yarım saat 40 dakika, otobüs ile 1.5 saat mesafede bulunan, İstanbul’un akciğerleri olarak adlandırılan Şile, doğal güzellikleri, eşsiz kumsalı ve denizi ile İstanbul’un gözbebeği olmayı başarmış bir tatil beldesi.

Şile’de konaklama imkanları ve fiyatları ise şöyle:

Kuzey Yıldızı Hotel: Hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği dâhil olmak üzere 80 TL iken, hafta sonu ise kahvaltı ve akşam yemeği dâhil olmak üzere 110 TL ile ücretlendiriliyor. Müessese de havuz imkânı da ücretsiz olarak sunuluyor.

Şile Resort Otel: Hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği dâhil olmak üzere konaklama kişi başı 100 TL iken hafta sonu ise kahvaltı ve akşam yemeği dâhil olmak üzere 140 TL. 3 gün 2 gecelik paket ise kahvaltı ve akşam yemeği dâhil olmak üzere 440 TL ile ücretlendiriliyor. Kendine özel plajı havuz ve oyun salonları da ücrete dâhil ediliyor.

Değirmen Otel: Hafta içi 2 kişilik kahvaltı ve akşam yemeği dâhil olmak üzere 200 TL ile iken hafta sonu ise 2 kişilik kahvaltı ve akşam yemeği dâhil olmak üzere 320 TL ile ücretlendiriliyor.

Şile Klas Otel: Hafta içi kahvaltı fiyata dâhil olmak üzere kişi başı 75 TL iken hafta sonu ise kahvaltı dahil olmak üzere kişi başı konaklama 100 TL ile ücretlendiriliyor. Otel kendine özel plajı bulunuyor.

Doğa Tatil Köyü: Hafta içi kahvaltı dahil olmak üzere konaklama kişi başı 70 TL iken, hafta sonu ise kahvaltı dahil olmak üzere 85 TL olarak ücretlendiriliyor.

Fener Motel: Hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği dahil olmak üzere konaklama 70 TL iken hafta sonu ise kahvaltı ve akşam yemeği dahil olmak üzere konaklama 100 TL ile ücretlendiriliyor.

POLENEZKÖY

İstanbul’dan arabayla yarım saat, otobüsle ise 1 saat mesafede yer alan, vakti zamanında Polonyalılar tarafından kurulan bu kasaba, şehrin gürültüsünden kaçıp rahat bir nefes almak ve kendini doğanın kollarına bırakmak isteyenler için en doğru adres.

Polenezköy’de konaklama imkanları ve fiyatları ise şöyle:

Hera Pansiyon: Haftanın her günü 2 kişi kahvaltı ve akşam yemeği dâhil olmak üzere konaklama 160 TL.

Berik Pansiyon: Hafta içi kahvaltı dahil olmak üzere konaklama 80 TL iken, hafta sonu ise kahvaltı dahil olmak üzere konaklama 100 TL ile ücretlendiriliyor.

Alinda Otel: Hafta içi 3 öğün yemek verilmek üzere 2 kişilik konaklama 200 TL iken, hafta sonu ise 3 öğün yemek verilmek üzere 2 kişi konaklama 240 TL ile fiyatlandırılıyor.

Köy Evi Pansiyon: Her gün kahvaltı dahil konaklama kişi başı 100 TL ile ücretlendiriliyor.

KERPE

Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde bulunan Kerpe İstanbul’dan arabayla sadece 1.5 saat ve otobüsle ise 2.5 saatlik bir mesafede bulunuyor. Kerpe doğallığını kaybetmemiş ormanları ile, uzun ve geniş kumsalları ve sakinliğiyle tatil yapmak isteyenler için iyi bir tercih.

Kerpe’de konaklama imkanları ve fiyatları ise şöyle:

Saygın Otel: Haftanın her günü kahvaltı ve akşam yemeği dahil olmak üzere konaklama kişi başı 100 TL.

Otel Kerpe: Hafta içi kahvaltı dahil olmak üzere konaklama kişi başı 70 TL iken, hafta sonu kahvaltı dahil olmak üzere konaklama kişi başı 80 TL.

Yeniay Pansiyon: Yeniay Pansiyon’da 4 kişilik odalar 60 TL, bu ücretin içinde kahvaltı ve akşam yemeği bulunmuyor. 60 TL vererek 4 kişi konaklayabiliyor.

İĞNEADA

İstanbul’dan özel araçla 2.5 saat otobüs ile ise 3.5 saat mesafede yer alan İğneada, geniş kumsalı, koruma altındaki yedi gölü, zengin doğası oksijen çadırından farksız havası ve bünyesinde sakladığı sürprizlerle tatil için çok ama çok cazip…

İğneada'da konaklama imkanları ve fiyatları ise şöyle:

Gündüz Motel: Kahvaltı dahil olmak üzere 2 kişi konaklama 75 TL.

Nur Otel: Hafta içi kahvaltı dahil olmak üzere 2 kişilik konaklama 80 TL iken, hafta sonu ise kahvaltı dahil olmak üzere 2 kişilik konaklama 100 TL.

Yakamoz Pansiyon: Yakamoz Pansiyonda 4 kişilik oda 4 kişi konaklama 70 TL.

Karaca Pansiyon: Karaca Pansiyon’da 2 kişi sade konaklama 40 TL. Odalar 4 kişilik olarak bulunuyor.

Kesimoğlu Pansiyon: Kesimoğlu Pansiyon’da 4 kişi konaklama 75 TL. Odalar 4 kişilik olarak bulunuyor.

Uğur Pansiyon: Uğur Pansiyon’da 3 kişi konaklama 50 TL. Odalar 3 kişilik olarak bulunuyor.

Gül pansiyon: Gül Pansiyon’da 4 kişi sadece konaklama 60 TL. Odalar 4 kişilik olarak bulunuyor.

KİLYOS

Trafik kargaşasından uzak ve sakin bir ortamda deniz ve doğa içinde hafta sonu tatili ve dinlencesi yaşamak istiyorsanız, İstanbul’un Sarıyer ilçesinin bu güzel beldesi Kilyos'u ziyaret edebilir, yaz aylarında plaj ve deniz keyfini sürebilirsiniz.

Kilyos’da konaklama imkanları ve fiyatları ise şöyle:

Kilyos Kale Otel: Kahvaltı fiyata dahil olmak üzere 2 kişi konaklama 120 TL. Ayrıca havuz vs. etkinlikler fiyata dahil.

Erzurumlu Otel: Kahvaltı fiyata dahil olmak üzere 2 kişi konaklama 130 TL iken, kahvaltının yanına akşam yemeği de olduğunda fiyat 2 kişilik 190 TL oluyor. Havuz vb. otel imkanları da fiyata dahil.

Grup Otel: Hafta içi sadece kahvaltı fiyata dahil olmak üzere 2 kişi konaklama 110 TL iken, hafta sonu ise sadece kahvaltı dahil olmak üzere 2 kişi konaklama 160 TL.

Yalı Otel: Sadece kahvaltı dahil olmak üzere 2 kişi konaklama 120 TL.

Yuva Otel: Sadece kahvaltı dahil olmak üzere 2 kişi konaklama 100 TL.

Mehtap Otel : Sadece kahvaltı dahil olmak üzere konaklama 90 TL.

Mistik Otel: Sadece kahvaltı dahil olmak üzere konaklama 60 TL.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
30B
Üst