Sapanca Tatil Köyü

deep

Harbi Aktif Üye
Sapancadaki oteller ve tatil köylerinin adresleri ve telefon numaraları - Sapanca otel fiyatları

Sapanca Gölü bölgesindesi otellerden bazıları ve takribi fiyatları:

Güral Sapanca Otel

GÜRAL SAPANCA WELLNESS PARK HOTEL
Fiyat : 175,00TL Fiyat: 0,00TL
Güral Sapanca Otel | Sapanca | Yarım Pansiyon 0-6 Yaş Ücretsiz

Richmond Nua Sapanca
RICHMOND NUA WELLNESS SPA HOTEL
Fiyat : 170,00TL Fiyat: 0,00TL
Richmond Nua Otel | Sapanca | Yarım Pansiyon 0-6 Yaş Ücretsiz


KEDIKAYA BUTIK OTEL

Kedikaya, İstanbul'a 1 saat, Ankara'ya ise 3 saatlik yolculuk mesafesinde yer almaktadır. Kedikaya Butik Hotel; apartlar, suit odalar ve kafeden oluşmaktadır. Yaz ayları serinliğe, sonbaharda kızaran yapraklara, kışın lapa lapa kara, baharda ise pembe dallara doyacaksınız. Apartların her biri kendine özgü hazırlanmış; sarı, pembe, mavi ve yeşil renkli temalarda, country tarzında dizayn edilmiştir. Apartlar içerisinde yatak odası, banyo, salon, çift kişilik portatif bir yatak, TV, 600 kanal uydu yayın, amerikan mutfak, minibar ve klima mevcuttur. Odalar, apartlarında adını aldığı Kedikaya ve dağlara bakmaktadır. Odaların her biri kendine özgü hazırlanmış; sarı, pembe, mavi renkli temalarda, country tarzında dizayn edilmiştir. Banyo ve 600 kanal uydu yayınlı TV mevcuttur. Minibarda arzuladığınız herşeyi bulacaksınız.

Keyifli bir gece ve derin bir uyku sonrası, sizler için hazırladığımız zengin kahvaltı ile güne daha da dinç başlıyacaksınız. Ayrıca günübirlik gezilerinizde de misafirimizsiniz. Kedikaya'da görüşmek dileğiyle...

Adres : Sehit Fevzi Koc Cad. Kirkpınar / Sapanca
Tel : +90 264 592 28 94


LALE OTEL


Sapanca gölü kenarında 5000 m2'lik yemyeşil bir alanda kurulmuş bir tesis. Toplam 65 yatak kapasiteli 26 odalı oteli, 150 kişilik kapalı 300 kişilik açık restaurantı, 140 m2'lik toplantı salonu, üzerinde gündüzleri güneşlenebileceğiniz akşamları ise keyif ile yemeğinizi yiyebileceğiniz 150 m2'lik ahşap iskelesi, hafta sonları canlı müzik dinleyebileceğiniz surf barı, bir çok doğa ve su sporlarının yapılabildiği aktivite merkezi ile 2002 yaz sezonundan itibaren yeni bir anlayış ile hizmet veriyor siz müşterilerine.

Mavi ile yeşilin kesiştiği sessiz bir doğa ortamında dinlenirken aynı anda tüm su sporlarını yapabilme imkanını bulabileceginiz, İstanbul bölgesine en yakın tesis Club Otel Lale. Özellikle arkadaş ve şirket grupları tesisimizin tadını en güzel çıkaran kesim olmuştur her zaman. Çünkü biz onlara, oldukça zengin paket programlar hazırlamaktayız.

Akşamüstü bahçemizde akşam çayı ve sonrasında takım ruhunu aşılayan ve stres atmanın en iyi yollarından biri olan paintball. 5'er kişilik takımlar halinde Atatürk İl Ormanı'ndaki paintball sahamıza gidilir ve eğlence burada devam eder.

Adres : Sapanca / Sakarya
Tel : +90 264 582 89 30
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
19B
LAL
Yanıtlar
0
Görüntülenme
11B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Üst