Hitman Codename 47 Türkçe Yama

SüKuN Harbi Aktif Üye
Hitman Codename 47 Türkçe Yama indir Download

IO Interactive tarafından hazırlanan Eidos Interactive tarafından dağıtılan Hitman bir çoğunuzun yakından tanıdığı bir suikast oyunudur. Oyunda temel göreviniz Hong Kong'tan Amerika'ya kadar uzanan geniş bir suç dünyasında profesyonel olarak cinayetler işlemektir. Hitman bir çok filmde gördüğümüz tarzda işleyeceği cinayetleri bir suç örgütünden bilgisayar aracılığı ile alıyor ve görev için harekete geçiyor. Yine filmlerde olduğu gibi kahramanımızın ne bir geçmişi ne de bir geleceği var. Bir dizi genetik işlemden sonra tam bir suç makinasına dönüştürülen Hitman tam bir canavar. Siz oyunda bu canavar insanı canlandırıyorsunuz. indireceğiniz Hitman Codename 47 türkçe yama dil eklentisi ile Hitman Codename 47 oyununu türkçe olarak kullanabileceksiniz. Hitman Codename 47 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Yamanın Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Hitman Codename 47 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Hitman: Codename 47 oyunu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Eidos Interactive\IO Interactive\Hitman - Codename 47" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, Hitman Codename 47 Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Eidos Interactive\IO Interactive\Hitman - Codename 47\Setup\Locale" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Hitman Codename 47 türkçe yamasından memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Hitman Codename 47 Türkçe Yama indir
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
11B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
8B
Üst