Wheelman Game Türkçe Yama

SüKuN Harbi Aktif Üye
Wheelman Game Türkçe Yama indir

Midway Newcastle tarafından PC, PS3 ve Xbox360 platformları için tasarlanıp geliştirilen Whellman Ubisoft tarafından dağıtıma sunulmuştur.
Sinemadan Bilgisayar dünyasına uyarlanan wheelman aynı aksiyon ve heyecan dolu sahneleri ile dijital dünyaya hızlı bir giriş yaptı. Oyunda kahramanımız olan Milo Burik isimli gizli bir ajanı canlandırıyorsunuz. Milo ile Barcelona sokaklarını karış karış tarayacak ve sokak çetelerinin arasına sızmaya çalışacaksınız. Değişik araçlarla Heyecan dolu kovamacaların birbirini takip ettiği oyunda adrenalin en üst düzeyde.
indireceğiniz The Wheelman [Senarium] türkçe yama dil eklentisi ile The Wheelman oyununu türkçe olarak kullanabileceksiniz. Wheelman Game Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.


2.0 Sürümüyle Yapılan Değişikler
----------------------
- Menuler %90
- Video Alt Yazilari %20
- Eski surumdeki hatalar giderildi
- Kelime bozukluklari duzeltildi


Yamanın Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce The Wheelman oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Wheelman Türkçe Yamayı The Wheelman oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Ubisoft Entertainment\Wheelman\PC\WheelmanGame\Localization\" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, The Wheelman Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Ubisoft Entertainment\Wheelman\PC\WheelmanGame\Localization\Coalesced.INT" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer The Wheelman türkçe yamasından memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

indir
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
8B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
11B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Üst