Gothic II Türkçe Yama

SüKuN Harbi Aktif Üye
Gothic 2 Türkçe Yama indir

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:


Bir Alman firması olan Piranha Bytes tarafından geliştirilen Gothic II ilk oyunda yaşadığı hüsranı ikinci sürümüyle aşmaya çalışıyor. İlk seride yaşanan hayal kırıklığı aslında ikinci oyunda da acaba sorularını akla getiriyordu. Ancak Gothic II beklenenden fazlasını veren bir oyun olarak oyun meraklılarının karşısına çıktı. İlk oyunda sleeper tarikatına son veren ve mahkum kolonisinin etrafındaki bariyeri kaldıran kahramanımız, bu savaşta yaralanır. Büyücü Xardas tarafından kurtarılan zavallı adamın başında eskisinden daha büyük bir bela vardır ; ejderhalar. Oyunun başında hafızasını kaybetmiş olan kahramanımız geçmişe dair hiç bir şey hatırlamamaktadır.

Oyunda eski bir mahkum olarak yeni bir hayata başlıyorsunuz. Şehirdeki ustalardan birinin çırağı olarak kendinize yeni bir kariyer seçiyorsunuz. Avcı, demirci, mobilyacı, simyacı ustalardan birine kendimizi kabul ettirerek onun verdiği görevleri yapmaya ve ondan yeni şeyler öğrenmeye başlıyorsunuz. Zamanla şehrin ileri gelenlerinin , manastır rahiplerinin yada asilerin yanında kendinizi daha da geliştirebiliyorsunuz. Yalnız bu üçünün arasında bir seçim yapmalısınız. Hayat çizginizi belirledikten sonra bir konuya odaklanıp o yolda ilerliyorsunuz. iyi ya da kötü olmak tamamen sizin elinizde.

Bu oyunda anahtar kelime "uzmanlaşma" Her bölümü atladığınızda size on karakter puanı veriliyor ve siz bu puanları harcayarak insanlardan bir şeyler öğreniyorsunuz. Uzmanlaşamadığınız konularda bir şeyler öğrenmek gerçekten çok zor.

Gothic 2 üçüncü kişinin gözünden oynanan bir RPG oyunu. Hemen hemen her oyunda olan küçücük taşın üzerine çıkamama , insanın beline gelen duvardan atlayamama gibi utanç verici özellikler bu oyunda yok. Kahramanımız elinin yettiği yere tutunarak çıkabiliyor ve ( elderscrolls serisini oynayanlar bilirler) objelerin sağına soluna kesinlikle takılmıyor. Kapının önünde duran NPC’ler ( non-player-character : bilgisayarın canlandırdığı karakterler ) yolu kapatarak insanı sinir etmiyor. Oyundaki harita çok büyük ve yürümek dakikalar alıyor. Bu sırada oyunun ileriki bölümlerinde imdadımıza çevreden bulduğumuz ya da insanların verdiği teleport ruinleri yetişiyor.

Ejderhalarla dövüşmeden önce onlarla konuşabilmek çok güzel. Oyun çok uzun , ayrıca çevrede oyunu bitirmek için gerekli olmayan onlarca görev var. Görevler de her zaman git şunu öldür şeklinde değil. Alan çok büyük olduğundan, genelde size bir şeyler aratıyorlar.

indireceğiniz Gothic II türkçe yama dil eklentisi ile Gothic II oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Gothic 2 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Yamanın Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Gothic II oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Gothic 2 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Gothic 2 türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\JoWooD\Gothic II\_work\Data\Scripts" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\JoWooD\Gothic II\_work\Data\Scripts" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer GothiC II tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Gothic 2 Türkçe Yama Download
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
11B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
26B
Üst