Half Life 2 - Episode One Türkçe Yama

SüKuN Harbi Aktif Üye
Half Life 2 - Episode One Türkçe Yama indir

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:


Herhalde bilgisayarda oyun oynayıpta Half Life ile tanışmayan yoktur. ilki 1998 yılında Valve Software tarafından tasarlanan Hile Life, FPS bilim kurgu oyunlarının en başında gelen yapıtlardandır.
Half-Life Dr. Gordon Freeman isimli henüz üniversiteden yeni mezun olmuş bir fizikçiyi konu edinmektedir. Oyun, yanlış giden bir ışınlanma deneyinin ardından Dr. Freeman'ın içinde bulunduğu yeraltı gizli araştırma tesisinden kaçışını konu alıyor.
Half-Life 1998 yılında o senenin en iyi oyunu seçiliyor. Yakaladığı bu başarıdan sonra Half-Life 2 için kolları sıvayan yapımcı Oyunun 2.Serisini 2004 yılında oyun severlerle buluşturuyor. Tabiki sonrasında Half Life 2 - Episode One, Half Life 2 - Episode Two ve Half Life 2 - Episode Three ile seriye devam ediliyor.

Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2 oyununun devamı niteliğinde olan üç serilik parçanın ilk bilgisayar oyunudur. Serisin ikinci oyunu olan Half-Life 2: Episode Two The Orange Box ile birlikte çıkmıştır. Episode Three'nin resmi çıkış tarihi ise henüz açıklanmamakla birlikte 2010 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Half Life 2 : Episode One Türkçe Yama ile;

  • Oyun menüleri,
  • Oyun içi altyazılar
  • Video altyazıları tamamen Türkçeleştirilmiştir
indireceğiniz Half Life 2 - Episode One türkçe yama dil eklentisi ile Half Life 2 - Episode One oyununu türkçe olarak kullanabileceksiniz. Half Life 2 - Episode One TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Half Life 2 - Episode One Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Half Life 2 - Episode One oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Half Life 2 - Episode One programını kurduğunuz dizine kurmalısınız.

Not: Kurulum yapmadan önce oyunun kurulu olduğu dizindeki aşağıdaki klasörleri yedeklemenizi öneririz. Episodic klasöründe bulunan resource klasörünü yedekleyin. hl2 klasöründe bulunan resource klasörünü yedekleyin. Oyunun kurulu olduğu dizindeki episodic isimli klasörün bulunduğu yere kurulumu yapın. Eğer Half Life 2 - Episode One tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

indir
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
11B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
8B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Üst