Winning Eleven 9 Türkçe Yama

SüKuN Harbi Aktif Üye
Winning Eleven 9 Türkçe Yama indir

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:
Konami tarafından piyasaya sunulan Winning Eleven oyuncular tarafından oldukça büyük bir ilgiyle karşılandı. Futbol severlerin uzun yıllar bilgisayarlarında yer edinen Winning Eleven oyun dünyasındaki yerini pekiştirmiş gibi görünüyor. Oyundaki gerçekçilik hakem ve oyuncu ilişkileri futbolcuların agresif davranışları gibi bir çok etken sizi gerçek bir maç atmosferine sokuyor.
Winning Eleven 9 sahada sizi gerçek bir futbolcu gibi hissedebilmeniz için herşeyi içerisinde barındırıyor. Oyun adeta sizi koltuğunuzdan alıp maçın oynandığı futbol sahasına götürüyor.
indireceğiniz bu Winning Eleven 9 türkçe yama ile WE9 oyununu tamamen Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Winning Eleven 9 türkçe yamasını sitemizden ücretsiz olarak indirip kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Yamanın Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Winning Eleven 9 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Winning Eleven 9 oyununu kurduğunuz dizinde bulunan DAT klasörüne kurmalısınız.

indirdiğiniz Winning Eleven 9 türkçe yama rar dosyası içerisinde bulunan "e_text.afs" dosyasını oyunu kurduğunuz dizindeki "DAT" klasörü altına kopyalayın.

Kopyalama işleminden önce orjinal "e_text.afs" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer WE9 türkçe yamasından memnun kalmazsanız oyunu eski haline geri yükleyebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

indir
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

Benzer Konular

Yanıtlar
9
Görüntülenme
15B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Üst