Cepten Ücretsiz Facebook Turkcell

Ömer
Yönetici
Cepten Ücretsiz Facebook Turkcell, Cepten Face, Cepten Facebooka Girmek

Gençlerin tercihi Turkcell’den cepten internette bir güzellik daha!

Şimdi Turkcelli'ler Facebook'un cep telefonlarına özel yeni mobil sitesi "Facebook Zero" sayesinde her an her yerde Facebook’a ÜCRETSİZ giriyor, arkadaşları ve sevdikleriyle bağlantıda kalıyor.

Hemen cepten [noparse]http://0.facebook.com[/noparse] sayfasına gir, ücretsiz facebook keyfine başla!

Facebook Zero nedir?

Facebook Zero, Turkcell ve Facebook işbirliği Turkcelli’lerin kullanımına sunulan cep telefonlarına özel ve tamamen ücretsiz bir mobil Facebook sitesidir. Diğer bir deyişle, standart sitenin hızlı bağlantıyı sağlayacak hafiflikte tasarlanmış bir versiyonudur.

Facebook Zero’da neler yapabilirim?
Arkadaşların hakkında son haberlere, statü güncellemelerine, doğum günlerine ve Facebook’da yapabildiğin bir çok şeye bu siteden ücretsiz ulaşabilirsin.

Facebook Zero’da her şey ücretsiz mi?
Facebook Zero içindeki sayfaları gezerken herhangi bir ücret ödemezsiniz. Facebook Zero’da fotoğraf görüntülenmek istediğinde standart siteye yönlendirileceğinize dair bir bilgilendirme göreceksiniz. Standart sitedeki içerikler bağlantı ücreti ödeyerek görüntülenir.

Facebook Zero’ya nasıl ulaşırım?
Facebook Zero’ya ulaşmak çok basit! Cep telefonunuzun internet tarayıcısına zero.facebook.com veya 0.facebook.com yazarak siteye ulaşabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Benzer Konular

Yanıtlar
1
Görüntülenme
59B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
96B
LAL
Yanıtlar
1
Görüntülenme
93B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
  • Kilitli
  • Sabit
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Üst