Cepten Ücretsiz Facebook Vodafone

Ömer
Yönetici
Cepten Ücretsiz Facebook Vodafone, Cepten Face, Cepten Facebooka Girmek

Hiçbir ücret ödemeden Facebook'a bağlanmak için yapmanız gereken cep telefonunuza özel olarak hazırlanan zero.facebook.com sayfasını ziyaret etmek.

Facebook Zero, Vodafone tarafından ücretsiz sunulan mobil Facebook servisidir.Cep telefonunuza özel Facebook deneyimini yaşayabileceğiniz Facebook Zero ile şimdi nerde olursanız olun Facebook'a cepten ücretsiz bağlanın.

Nasıl Kullanırım?

Adım 1: Cep Telefonunuzda Vodafone Live! Ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir. Ayarları yapmak için live yazın 7048'e SMS gönderin

Adım 2: Cep telefonunuzda kullandığınız tarayıcınızın adres çubuğuna zero.facebook.com adresini yazın.

Cep telefonunuzdan Facebook'a girmek için zero.facebook.com adresini kullandığınızda dolaştığınız sayfalar için hiçbir ücret ödemezsiniz. Facebook Zero'da sadece tıkladığınız fotoğraflar ve Facebook Zero dışındaki linkler için kullandığınız data tarifesi üzerinden ücretlendirileceksiniz. Ücretli bir sayfaya yönlenmeden önce "Facebook'un fotoğrafsız bir sürümünü kullanıyorsun. Bu fotoğrafı görüntülemek standart veri ücretlerine tabidir." uyarısını göreceksiniz.

ayln Yeni Üye
vodofone bedava facebook

peki ben cepten facebooku yaptığımda her girişimde benden para almayacaklarmı?:(