Turkcell Facebook Gezenzi Hakkında

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Turkcell Facebook Hakkında Bilgi - Turkcell Facebook Gezenzi Nedir

Turkcell'den Türkiye'nin ilk lokasyon tabanlı sosyal paylaşım sitesi Gezenzi... Bu yeni sosyal paylaşım platformu genç yaşlı demeden herkesin eğlence ve paylaşım alışkanlığını kökten değiştireceğe benziyor.

Türkcell Gezenzi adını verdiği yeni sosyal paylaşım platformunu Genel Merkezinde düzenlediği bir basın etkinliğiyle tanıttı.

Türkiye’nin ilk lokasyon tabanlı sosyal paylaşım sitesi olan Gezenzi ile kullanıcılar her an her yerden resim , yazı, video, müzik gibi içerikleri paylaşıp, hayata dair istediği her türlü izi bırakabiliyor. Gezenzi üyelerinin; evde, ofiste, otobüste, sokakta, tatilde, nerede olurlarsa olsun tek bir mesaj kolaylığıyla bırakabildiği bu izler, harita üzerinde gerçek zamanlı olarak gösteriliyor.

Gezenzi’ye nasıl üye olunur?

Gezenzi’ye üye olmak için 302 Found adresini ziyaret etmek yeterli. Ana sayfanın sağında bulunan “Davetiye İste” bölümü tıklandıktan sonra siteye kayıt yaptırılabiliyor. Dileyen kullanıcılar Gezenzi’ye Facebook hesabıyla da giriş yapabiliyor. Gezenzi’ye üye olmak tamamen ücretsiz.

Gezenzi üyeleri, ister internet sitesinden isterse de cep telefonlarından iz bırakabiliyor. İnternet sitesini tercih edenler Harita modu üzerinden lokasyon bilgisi ya da Liste modunda lokasyon bilgisi olmadan izlerini paylaşabiliyor.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
24B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
14B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
  • Kilitli
  • Sabit
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Üst