Boğa Burcu ile yengeç Burcunun uyumu

  • Konuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 1.869
M
Misafir
Boğa Burcu ile yengeç Burcunun uyumu nasıldır, Boğa Burcu ile yengeç Burcu anlaşırlar mı arası nasıl
 
Sehbal Üye
Boga ve Yengeç

en sonunda öbür yarinizi bulmussunuz. Siz ve Yengeç ayni seyleri istersiniz: aile, ev, güvenlik, düzenli bir hayat ve çocuk.

Sezgisi güçlü Yengeç burcu siz daha agzinizi açmadan bile aklinizdan geçenleri bilir. Yengeç size sefkat ve ilgi gösterecek siz de ona ayni sekilde karsilik vereceksiniz. Bu ilskinin yürümemesi için hiçbir sebep yoktur. Basbasa kaldiginiz zaman kucak kucaga ve yanak yanaga sevgi dolu saatler geçireceksiniz.

Bir Boga olarak, Yengeç sevgilinizle bahçenizde yetistirdiginiz yesillik ve çiçeklerden toplamak istersiniz. Yengeç insani ise sevgisini birbirinden lezzetli yemekler pisirerek gösterecektir. Ikinizde bu durumdan mutlu olursunuz. Basbasa lezzetli bir yemekten sonra birbirinizi bastan çikarmaya bayilirsiniz.

Ikinizde güvenliginiz için yeterli paraniz olmasini arzularsiniz. Boga lüks için daha fazla para harcar. Yengeç iyi bir palto alip senelerce kullanabilir. Boga ise hisse senetleri, tahviller ve sigortasini aldiktan sonra kalani ile en pahali arabayi ya da müzik setini satin alacaktir. Buna karsilik Yengeç insani kitlikta bile yetecek kadar yiyecek stoklamis geri kalanlari ise bankaya yatirmistir. Yengeç bir sey alacagi zaman ya indirimi bekler ya da toptan yerinden alir. Boga ise pahali magazalardan alisveris yapmayi sever. Yengeç burcu paraya ihtiyaci oldugu zaman masraflarini kisar, siz ise hemen daha iyi bir is ya da daha fazla kazanmanin yollarini ararsiniz. Bu önemli bir farklilik sayilmaz., sonuç ayni olacak bankada daha fazla paraniz birikecektir. Paraya Aslan ve Oglak daha saygin olmak için, Boga ve Yengeç ise daha güvende olabilmek için ihtiyaç duyarlar.

Yatakta, sizin erotik yapiniz ve Yengeç'in derin duygusalligi birlesince tutkulu bir beraberlik ortaya çikacaktir. Boga'nin sevgilisini uzun zaman harcayarak bastan çikarmasi Yengeç'in çok hosuna gidecektir. Boga gün geçtikçe daha iyi olur, hayatin ilerleyen yillarinda en iyi haline gelir.

Yengeç insani yatak odasinda mumlar, ask notlari ister. Onu mutlu etmek için biraz daha romantik olmaya çalisin.Ask hayatinizda ikinizde duyarli, duygularinizi ifade ederken de samimisiniz. Daha ne isteyeceksiniz !
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
445
Yanıtlar
0
Görüntülenme
613
Yanıtlar
1
Görüntülenme
336
M
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Misafir
M
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
Üst