Boğa Burcu ile ikizler Burcunun uyumu

  • Konuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 1.782
M
Misafir
Boğa Burcu ile ikizler Burcunun uyumu nasıldır, Boğa Burcu ile ikizler Burcu anlaşırlarmı? boğa ile ikizler arasındaki ilişki
 
soru Üye
Boga ve Ikizler
Zodyak'ta her burç bir öncekinin eksiklerini tamamlamaktadir. Boga'dan sonra gelen Ikizler ise onun eksiklerini tamamlar. Ikizler burcu, sizin karar verirken çok uzun zaman düsündügünüzü ve bu yüzden önünüze çikan firsatlari kaçirdiginizi, fazla tedbirli oldugunuz için de hayallerinizi gerçeklesemediginizi bilir. Bu yüzden bazen dikkatsizce hareket etse bile, Ikizler hep ileriye gider ve karsisina çikan firsatlari aninda degerlendirmeye çalisir.
Ikizler sevgiliniz, zeki, hazir cevap, espirili,çok yönlü, düsüncelerini açikça ifade edebilen ve yeni durumlara kolay uyum saglayabilen biridir. Ikizler burcu iletisim, yayimcilik, satis, halka iliskiler, insan kaynaklari ve seyahatle iligili islerde çok basarilidir.
Boga insani ise risk almayi sevmez, her konuda uzun uzun düsünmek ister. Boga'nin hayali sehir disinda, yesillikler içinde bir eve sahip olmak ve burada kök salmaktir. Ikizler insani için bu son derece sikicidir. O, dizüstü bilgisayari, cep telefonu ve bavulu ile seyahat ederek yasamaktan, özellikle hareketli, kalabalik sehirlerde bulunmaktan çok zevk alir.
Ikizler fikir insanidir, yeni bilgiler, haberler pesinde kosar. Onun mutlu olmasi için konfora ya da lüks esyalara ihtiyaci yoktur, tam tersi fazla esya ona agirlik verir. Boga'nin ise hayattan zevk alabilmesi için konforlu bir evi ve içinin güzel esyalarla dolu olmasi gerekir. Boga, Ikizler'in koltukta iki saat uyuduktan sonra bile sabahin köründe kalkip yeni isler pesinde kosabilmesine akil erdiremez. Ikizler ise Boga'nin nasil bu kadar çok uyku uyuyabildigine inanamaz. Ayni sekilde çözümü belli olan bir konu üzerinde, Boga'nin neden bu kadar çok düsündügünü de anlayamaz. Aranizda halletmeniz gereken konulardan biri de Boga'nin sonsuz sabrina karsi Ikizler'in sabirsizligidir.
Ask hayatinizda Ikizler adapte olma yetenegi ile size ayak uydursa da burada da sabirsiz ve aceleci olabilir. Boga bunu anlayamadigi için üstüne alinabilir. Ikizler ise Boga gibi duygusal ve erotik olmadigi için sizin neden bozuldugunuzu anlamayacaktir. Ikizler'in sizin gibi sahip olma ve elde tutma içgüdüleri yoktur, hatta evlilik onlar için ürkütücü bir sondur. Ikizler insani eninde sonunda evlilik fikrine alissa bile sizin için çok geç olabilir. Ikizler için seks, hayatta ki birçok sey gibi heyecan vericidir. Onun yenilige ve farkliliga, sizin ise alistiginiz seylere ihtiyaciniz vardir. Ikinizin hayata yaklasiminiz tamamen farklidir, orta yolu bulmaniz gerekiyor.
Siz fiziksel dünyaya esya, mal-mülk ile bagliyken, Ikizler fikirleri ile baglidir. Siz tutucusunuz, Ikizler modern. Siz cevap vermeden uzun uzun düsünürsünüz, Ikizler çok hazir cevaptir. Ikizler sizi kirdigi zaman özür dilemezse, kirginliginiz uzun sürecektir. Kirildiginiz zaman bunu hemen Ikizler'e söylemelisiniz, konusmak bu iliskiye yardimci olacaktir.
Boga'nin hissederken düsünmeyi, düsünürken de hissetmeyi ögrenmesi gerekiyor. Boga burcu ikisini ayni anda yapamaz. Bu iliskide sorunlar oldugu zaman Boga'nin inatçiligindan vazgeçmesi gerekiyor.
Bu devam etmesi zor bir iliskidir, eger hala birlikte iseniz farkli yeteneklerinizi paylasiyor olmalisiniz. Ikizler'i seviyorsaniz ve o da sizi seviyorsa en azindan birseyleri paylasmaya baslamissiniz demektir.
 

Benzer Konular

M
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Misafir
M
M
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Misafir
M
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
Üst