Boğa Burcu ile Kova Burcunun uyumu

  • Konuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 1.513
M
Misafir
Boğa Burcu ile Kova Burcunun uyumu nasıldır
Boğa Burcu ile Kova Burcu Anlaşabilirlermi?
 
Sehbal Üye
Boga ve Kova

Ikinizin arasinda bir çekim oldugu kesin olmakla birlikte iliskinizin devam edip etmeyecegi kesin degil.

Kova sevgilinizin insanin aklini basindan alan gizemli bir çekiciligi var. Kova, mesafeli, soguk, analitik, entelektüeldir ve akli hep baska yerlerdedir. Onun kafa yapisina ve isindeki üstünlügüne hayran olursunuz.

Dahilerin burcu olarak bilinen Kova'lar ileri teknoloji ile ilgili konularda oldukça beceriklidirler ve hep gelecege dönük yasarlar. Kova'nin görevi süre gelen düzenleri daha iyisi ve yenisi ile degistirmektir. Boga ise tam tersi alistigi düzeni korumaya çalisir ve geçmiste yapilmis seylere baglidir. Kova dogustan asi ruhludur ve aliskanliklara karsi çikar.Siz toplum disinda kalmak istemez ve toplum tarafindan onaylanmak istersiniz., bu ise Kova'nin umurunda bile degildir.

Siz sicak kanlisiniz ve paylasmayi seversiniz. Aslinda Kova'da böyledir ama o duygularini baska sekilde ifade eder. Ne yaparsaniz yapin bir süre sonra Kova'nin aranizdaki mesafeyi korudugunu fark edeceksiniz. Kova, Uranüs yani bireysellik gezegeni tarafindan yönetilmektedir. Aranizda hissettiginiz uzaklik Kova'dan kaynaklanmaktadir. Kova bireyselligini kaybetmekten korktugu için çok yakinlasamaz. Siz bunu anlamasaniz da hos görmeye çalisin. Ask ve sevgi gezegeni Venüs tarafindan yönetildiginiz için böyle bir korkuyu anlayamazsiniz.

Kova ise hayat boyu kendi kimligini bulmaya ve gelistirmeye çalisir. Sizin sahiplenici ve kiskanç huylariniz onu uzaklastiracaktir. Bu iliskinin devami için Kova'dan fazla bir yakinlik beklememeniz lazim. Siz çok daha samimi ve verici bir iliski istersiniz, bu size yetmeyebilir.

Iliskinizde baska zorluklarda olacaktir. Ikinizde sabit nitelik tasidiginiz için en ufak bir fikir ayriliginda bile anlasmaniz imkansiz olacaktir. Ikinizde simdiye kadar ki tartismalari ödün vermeden kazanmaya alismissiniz. En azindan birinizin yildiz haritanizda toprak ya da su burçlari olmali ki, hiç olmazsa biriniz uzlasan taraf olabilsin. Ikinizin de inatçiliginizdan vazgeçmeniz zor oldugu için anlasmaniz nerede ise imkansizdir.

Yatakta Kova heyecanli ve yaraticidir ama sizi biraz tutucu bulabilir. Kova için seks, yaptigi diger ilginç seylerden bir tanesidir. Sizin içinse daha derin bir anlami vardir. Kova burcu gerçek bir askla sevse de fazla baglanmadan özgür bir iliski yasamak ister. Bu size göre degildir. Siz Kova ile beraberken baskalari ile birlikte olmak istemezsiniz. Boga sadik olmak için söz verirken (özellikle iliskinin basinda), bu Kova'ya çok saçma gelmektedir. Birine ait olma fikri Kova'yi ürkütür.
 

Benzer Konular

M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
2
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
Üst