Boğa Burcu ile Oğlak Burcunun uyumu

  • Konuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 1.553
M
Misafir
Boğa Burcu ile Oğlak Burcunun uyumu nasıldır, Boğa Burcu ile Oğlak Burcu Anlaşabilirlermi?
 
Sehbal Üye
Boga ve Oglak Burcu

Boga ile Oglak mutlu olabilir mi acaba? Hem de çok! Ikinizde toprak elementi oldugunuz için sadece sezgilerinizle bile birbirinizi anlayabilirsiniz.

Oglak size ilham verecek ve örnek olacaktir. Hirsli oglak vadide dolasmakla tatmin olmaz, daglarin en tepesine tirmanmalidir. Oglak ancak zirvede huzur bulur, olmak istedigi yer orasidir. Oglak burcu basarmak için azimlidir ve en tepeye çikabilmek için bütün gücü ile çalisir. Sebatkar, güvenilir, dogrucudur ve Boga gibi finans konularinda harikalar yaratir. Ikisi de toplumdaki statülerine önem verir, saygi duyulmak isterler ve aykiri, isyankar hareketlerde bulunmazlar. Birlikte çok uyumlu bir hayatlari olacaktir.

Belkide en ciddi gezegen Satürn tarafindan yönetildigi içindir, Oglagin mizah duygusu çok gelismistir. Satürn onu ciddilestirse bile kendi kendisi ile dalga geçme huyuna sahiptir. En komik sakasinin altinda bile hassas bir nokta vardir. biraz neselenin Oglak size iyi gelecektir.

Mizah duygusu olmasina ragmen Oglak, özellikle askta mutlu olduktan sonra aci çekecegine inanir. Bu Satürn'ün etkisidir. Iliskinizin devam etmesi için, sevgilinizi bir seyler gizlemediginize inandirmaniz gerekiyor. Meraklanmasin, sadik olacak birisi varsa o da Boga burcudur.

Satürn anilari korudugu için, Oglak askta ugradigi hayal kirikligini kolay kolay unutamaz. Onun ayni acilari çekmemek için kendini kapattigini fark edebilirsiniz. Sefkatle, güvenini kazanirsaniz çok mutlu olacaktir. Oglak, sizin saf kalbinize, dengeli ve duyarli olusunuza hatta sahipleniciliginize bile asik olacaktir. Ona göre sahiplenmeniz onu gerçekten istediginizi gösterir. Oglak insaninin terk edilme ve incitilme korkusu oldugunu unutmayin.

Oglak'larin çogunun çizime ve güzel sanatlara yetenegi vardir. Bir Boga olarak siz de müzik ve sanattan çok zevk alirsiniz. Oglak sizin dogum haritanizda ask ve yaraticiligin yöneticisi 5. evde bulunmaktadir. Egitim, din, çocuk yetistirme yada teorik konular üzerinde uzun sohbetler edersiniz ve çok iyi anlasirsiniz. Günes burçlariniz uyumludur bu yüzden birbirinizi iyi anlarsiniz ve rahatlikla hayallerinizden, ideallerinizden konusabilirsiniz.

Oglak burcunu sehvetli ve duyarli askinizla bastan çikarirsiniz. Boga'lar maharetli asiklar olarak taninir. Boga dokunmaya çok duyarlidir ve duyu organlarini en iyi sekilde kullanir.

Seks hayatinizda Oglak sizin yaninizda kendini kabiliyetsiz hissedebilir. Siz onun içinde gizli kalmis tutkulari ortaya çikarabilirsiniz. Sorumluluk sahibi Satürn'ün yönettigi Oglak insaninin kafasini günlük islerden uzaklastirip rahatlattiktan sonra kendiniz gibi atesli ve istekli bir hale getirebilirsiniz.

Iliskiniz fazla uzamadan ikinizden biri evlilik konusunu gündeme getirecektir. Ikinizde dogustan yapi olarak olgunsunuz ve baglanmak istersiniz. Birbirinize çok uygunsunuz, bu iliskinin sonu hayal kirikligi olmayacaktir.

Oglak sevgilinize bütün kalbinizle ve kararliliginizla baglanin, çok yakinda onun sizin için yaratilmis oldugunu düsüneceksiniz.
 

Benzer Konular

M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
2
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
Üst