Boğa Burcu ile Akrep Burcunun uyumu

  • Konuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 2.287
M
Misafir
Boğa Burcu ile Akrep Burcunun uyumu nasıldır, Boğa Burcu ile Akrep Burcu Anlaşabilirlermi?
 
Sehbal Üye
Boga ve Akrep Burcu

Boga ile Akrep beraberligi çok güçlü bir karisimdir. Ikinizin de güçlü arzulari, fikirleri var ve çok kararlisiniz. Hiç bir seyi hafife almazsiniz. Akrep sevgilinizin ilk tanistiginiz an ne kadar etkileyici oldugunu fark etmissinizdir. Belki de kendinizde bulunmasini arzu ettiginiz özelliklere sahip oldugunu düsünmüssünüzdür. Zodyak'in iki zit burcusunuz, çok farkli olmaniza ragmen benzer yönlerinizde çoktur. Siz Akrep'ten daha maddecisinizdir.

Akrep sevgiliniz sizden daha derin ve gizemlidir. Su burcu olan Akrep sizin toprak burcunuzla uyumludur. Akrep kendisini açiga vurmadan sizi tanimak ister. Kendisi hakkinda bilgi vermek kendisinden bir parça koparilmasi gibidir. Bu yüzden kolay kolay açilmaz, kendisini çok güvende hissetmek ister. Onu yillarca tanisaniz bile zaman zaman içine kapanacaktir.

Akrep burcu görünen yüzeyin altindaki gizli gerçeklerin yöneticisidir. Bu yüzden her olayin derinine inerek gizli kalmis gerçekleri kesfedebilme özelligi vardir. Distan fark edilmese bile, sakin görüntüsünün altinda duygu firtinalari eser. Akrep tutkulu duygularini kontrol altinda tutmakta zorlanir. Inis çikisli, yogun, ihtirasli duygulari ile basa çikmaya çalisirken, Boga'nin sakin ve dengeli yapisi ona çok cazip gelir.

Akrep burcu duygularini dile getirmedigi için kirginliklari içinde birikebilir. buna çok dikkat edin. Anlasmazliklar, kirginliklar ve alinganliklar ikinizinde içinde kalmasin. Bunlar birikerek tamir edilemez, bir biçimde iliskinizi zedeleyebilir.

Akrebin sezgileri çok güçlüdür. Kendisi bile buna sasirir ama tahminleri yüzde doksan dogrudur. Dogustan psisik özellikleri gelismistir.

Ikinizde sabit burçlardansiniz yani son derece kararli ve sabit fikirlisinizdir. Ikinizi de yolunuzdan hiç bir sey döndüremez. Anlasmazliga düstügünüz konularda bir türlü uzlasamazsiniz, ikinizde esnek olmadiginiz için isin içinden çikamazsiniz.

Finans konularinda Akrep harikalar yaratir. Akrep sekizinci evin, birlesik kazançlar evinin, siz ise ikinci evin yani kisisel servet evinin yöneticisisiniz. Ikinizde maddi olarak güvende olmak istersiniz. Boga satin almayi, Akrep ise yatirim yapmaya sever. Akrep burcu sizin gibi pahali restoranlara yada lüks seylere para harcamaktan hoslanmaz, onun zevkleri daha basittir.

Her hangi bir resmi anlasmada Akrep çok basarilidir, karsisindakinin can alici noktasini bilir ve onu ilgilendirmeyen konularda çenesini yormaz. Bu sizinle ilgili konularda da böyle olacaktir, üstünüze alinmayin. Mantikli yaklasimi ile sizinde sayginizi kazanacaktir. Isinizle ilgili önemli konularda onun fikrine güvenebilirsiniz.

Sizler disa dönük degilsinizdir. Yeni tanistiginiz sevgilinize asla hayat hikayenizi anlatmazsiniz. Ikinizinde sahiplenici ve kiskanç olusu sorun yaratmayacaktir, çünkü ikinizde tek eslilikten yana ve sadiksinizdir.

Boga yatakta güçlü ve enerji doludur. Akrep ise sizden daha derin duygular beklemektedir. Su burcu olan Akrep sizden çok daha derin ve yogun duygulara sahiptir. Ayaklari yere siki basan Boga izin verirse Akrep onu baska bir boyuta götürebilir. Gerçekçiligi bir kenara birakip biraz daha romantik olmaya çalismalisiniz. Gene de Akrep sizin yatakta geçirdiginiz uzun saatlere, ona gösterdiginiz ilgiye ve erotik yapiniza hayran olacaktir. Sevginizin samimiyeti ve ona olan arzunuz Akrebi çok heyecanlandiracak ve iliskinizin kalici olmasini saglayacaktir. Hiç bu kadar tutkulu ve ihtirasli bir ask yasamamistiniz. Hep arzuladiginiz gibi güçlü bir ask olabilir.

Akrep burcu basiniza gelen en iyi ya da en kötü sey olabilir. Ya birbirinizi tamamlarsiniz yada rakip olursunuz. Bunu zamanla göreceksiniz. Biraz daha esnek olup duygusal konulara da hassasiyet gösterirseniz araniz iyi olacaktir. Boga, Akrep birlikteligi imkansiz olmasa da, zor olabilir.

Elinizden gelin yapin! Sonuç kaçirmak istemeyeceginiz kadar iyi olabilir.
 

Benzer Konular

M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
2
Görüntülenme
2B
Üst