Yerinde Sözler

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Yerinde Sözler

-Bana seni tarif etmemi isteseler inan anlatamam çünkü dünyanın tüm dillerini bilsem bile buna gücüm yetmez

-Hayat benim anlamı sensin, yıldız benim dilek sensin, bulut benim yağmur sensin, güneş benim ışığım sensin, kor benim alev sensin, ben sendeki benim, sen bendeki sensin : ömür denilen meçhul bizimle tükensin...

-Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

-Çölün,suya özlemi,benim sana olan Aşkımın yanında HİÇ KALIR

-Ne sen bir başkasından böyle bir aşk göreceksin ne de bir başkası benden

-Son kibrit çöpüm gibi sakladım seni rüzgarsızdı hava tiryakiydim üstelik yakmadım seni ben yağmur yüklü bir bulutum kime çarpsam ağlarım

-sevgiyi taşımak değil hasreti çekmek zor.. gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak zor.. yaşamak ölmek değil özleyip de görememek zor..

-sevgi güzellik ister,güzellik emek ister,güzelliktende öte gülüm yürekte ateş ister.

-Pencereden ne zaman baksam yağmurun yağışına
Yine gelir sensiz olduğum günler aklıma
Öyle çok sevdim ki, gözlerime bir baksana
Bulutlar bile dayanamaz bu kadar ağlamaya
Ağlasa bile sel olur, batar bu dünya
Senin gibi birine şimşekler çakar aşktan anlamayana…!

-Sev Ama Mevsimlik OLmasın Yazın Açıp Kışın Solmasın

-Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

-Gözler ıslanmadıkça gönüllerde gökkuşağı oluşmaz...

-yüreğinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın, kalbin öyle bir sevgiyle dolsun ki isteyen değil hak eden alsın.

-Bir sen varsın benim içimde artık bir ben yok benim içimde

-Arkadaş dediğin matemetiksel olmalı,sevinci çarpmalı,üzüntüyü bölmeli,geçmişi çıkartmalı, yarını toplamalı,kalbinin derinliklerindeki ihtiyaçları hesaplamalı ve herzaman bütün parçalardan daha büyük olmalı...

-Sakın büyüme bebek, hayat senide harcar eger büyürsen dert cekersin hasretle yasarsın gecen gün dünden daha beter. Sakın büyüme bebek bu halinle daha güzelsin. Ask denen sey kapını calıverir farkında olmadan senide alıverir. Sakın büyüme bebek kalbin tas olsada o an gülmek istersin gülemezsin yasamadan ölmek istersin ölemezsin.Dost dediklerin düsman oluverir sevemezsin. Sakın büyüme bebek bu halinle daha güzelsin..!


-Bana unut beni diyorsun
Mademki unutmak o kadar kolay
Sen onu unut ve tekrar bana dön !!!!


-Kır çiçeklerini senin saçlarına takan bendim.
Sen olmayınca hüznünden yıkılıp mahvolan bendim.
Sen sevmeyince herşeye rest çeken ölümü bekleyen bendim
Dön geri geri dön kurtar beni çöl hayatından.


-Bana mutluluğu göster deseler, seninle bir fotoğraf çektirir soranlara gösterirdim...

-Hayalim düştü denizlere dalgalar vurur bilmediğim sahillere adını küçük bir limanda bulurum kendimi bir balıkcının ağına takılmış bakışlarım tüm renkler aynı mavi deniz mavi gökyüzü toprak mavi düş tarlası BENSE sadece bir kum tanesi sana yangın sana aç sana susuz sana sevdalı GEL!!!


-Yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgide sensiz olmaz unutma canım sevmek daima birlikte olmak değildir.Sen yokken bile seninle olabilmektir.


-Umuda bin kurşun sıksada ölüm unutma umuda kurşun işlemez gülüm alsada çukuruna bizi ölüm hatırlaki fidanlar çukurda büyür GÜLÜM

- Şu çeşmenin haline bak.Su içmeye tası yok.Kırma insan kalbini,yapacak ustası yok..

-Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun.para şöhret elin olsun tatlı dilin benim olsun.sensiz geçen yüzyıl değil.seninle gecen bir gün benim olsun.

-Ben Mavi, sen Gökyüzü.
ben deniz, sen Dalgasi.
Ben beden, sen can.
Söyle simdi
Dalgasiz Deniz, Cansiz Beden,
Sensiz bir ben olur mu hic?

-Gecenin yarısı başlıyorsa çığlığım duyulsun diye degil duyulmadan seslenmeyi biliyorsa bu yürek görmeden sevmeyide bilir...!!

-Ruhumu yere vurup hasret çektiren olsanda,ne aşkına bedduam nede sana kinim var.derya'ya akar gibi bin bir dertle dolsamda seni mahşere kadar sevmeye yeminim var.

-Senden bir göz istiyorum, yalnız beni görecek.. senden bir kalp istiyorum,yalnız beni sevecek.. senden bir sevgi istiyorum ömür boyu sürecek..

-bulutların maviliğini ellerine,
yıldızların parlaklığını gözlerine,
sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum
kabul eder misin ?

-Sen sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın...Gücüm yok ama yinede sevdamsın...
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
8B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
26
Görüntülenme
21B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
10B
Üst