Serseri Sözler 2012

mahir Harbi Aktif Üye
Serseri Sözleri, Kısa Serseri Sözleri, Yeni Serseri Sözleri 2012

İçinizdeki serseriyi karşınızdakinin gözüne sokun.

Biz şerbeti Damara Dökenlerden Değiliz Biz Damara Direk Girip Şerbetlendirenlerdeniz…

Her ağladiginda gözlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu düsün,aglarken cok aglamada o kursunlar beni öldürmesin.

Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun para şöhret elin olsun tatlı dilin benim olsun sensiz geçen yüzyıl değil seninle gecen bir gün benim olsun aşkım...

Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazdım tarihdende ben silerim ..

Bendeki aşk ateşi cehennemi kiskandirir.

Ben seninle toğrağa girerim diyenleri çok gördüm ben öyle diyenleri toprağa hep yanlız gömdüm.

Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

Varmı Bu Aşkın Sonu Serseri , Her Sevgi Kaldıramaz Seni, Harbi Olmak Bizim işimizdir Sanaldan Başka Bişi Değil Gülüşlerin…

Ağlamak çocuklara,affetmek ALLAH a mahsustur;Bir gün beni aldatırsan ağlamam cocuk değilim,affetmem ALLAH değilim…

Herkesin korktuğu ölümü biz sokaklarda oyun niyetine oynarız bee !gülümm

Aşkı sevene değil ;sevipte ayrılana son ;benim aşkımı ona değil sen gelde bana sor!

Kimine göre adamız, kimine göre yalanız Hepiniz rahat olun biz adamına göre muamele yaparız...

Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.. Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsun ya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz...

Biz sevgiliye çiçek verenlerden değil, arkadaşa can verenlerdeniz. biz feleğin çemberinden geçmiş alemci gençleriz…

Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde….!!!

Varmı Bu Aşkın Sonu Serseri , Her Sevgi Kaldıramaz Seni, Harbi Olmak Bizim işimizdir Sanaldan Başka Bişi Değil Gülüşlerin…

Lanet Ediyorum Sana, Bir Serseri Uğruna Oldu feda, Ne Amacım Kaldı Nede Dermanım, Bittim Sayende! Sevdalara Düşmanım…

Vefa Beklerken Kalbim Vefasızlık Gördü Sevgim, FedakârLık beklerken Aşkım, Sayende Oldum Kör Şaşkın…

Takım Elbisemi Giyerim Serseridir Benim iSmim, tesbihim Elimde Sözlerim Dilimde, En Delikanlı Adama Öğrettim Kendimi…