Turkcell Bilinmeyen Numaralar

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Turcell Bilinmeyen Numaralar Numarası Kaç?

Bilinmeyen No servisi ile tanımadığımız numaranın kime ait olduğunu kısa mesajla öğrenebilirsiniz. Bu servisi faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm Turkcell aboneleri kullanabilir.

Bilinmeyen No servisini kullanmak için bilmediğiniz numarayı yazıp 2222 'ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Turkcell hatlı cep telefonundan 11832'ye yapılan aramaların ücreti ise dakika başına 1,80 TL olarak, diğer mobil operatör ve sabit hatlardan 11832'ye yapılan aramalar ise operatörlerin belirlediği tarifeler üzerinden ücretlendirme yapılır.

Bilinmeyen No servisini kısa mesajla faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm Turkcell aboneleri kullanabilir.

Bilinmeyen No servisini kullanmak için bilmediğiniz numarayı yazıp, 2222 'ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir Örnek: 5*********

Bilinmeyen No servisini ayrıca; KIM yazdıktan sonra boşluk bırakıp, kime ait olduğunu merak ettiğiniz numarayı yazıp, 2222 'ye kısa mesaj göndererek veya 'Bilinmeyen 5*********' yazıp, 2222'ye kısa mesaj göndererek te kullanabilirsiniz.

Tanımadığınız numaranın kime ait olduğunu gösteren mesaj en kısa zaman içinde size gelecektir.

Ayrıca günün her saatinde cep telefonunuzdan ve Türk Telekom hatlı telefonlardan 11832 'yi arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismi, adresi ve şehrini belirterek numarasına ulaşılabilir, telefon numarası vererek o numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Bir aramada en fazla 5 adet isimden numara sorgulama yapabilirsiniz.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
46B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
8B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
20B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Üst