Turkcell 3G Video Gönder Servisi

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Turkcell 3G Video Gönder Servisi - Turkcell'de 3G Video Nasıl Gönderilir

3G'li Turkcell'lilerin VideoGönder servisi sayesinde aradıkları kişiye istediği mesajı sesli ve görüntülü olarak iletebilecekler.
Turkcell tarafından yapılan açıklamaya göre; ''Türkiye'de bir ilk olan VideoGönder servisi ile Turkcell'lilerin aradıkları kişiye diledikleri mesajı sesli ve görüntülü olarak iletebildikleri, en güzel anlarını sevdikleriyle Turkcell 3G farkıyla anında paylaşabildikleri belirtildi.''

VideoGönder servisini kullanmak için mesaj gönderilecek numaranın başına ''0'' yerine ''*'' konularak görüntülü arama yapılabilecek. En fazla 30 saniyelik video çekildikten sonra arama sonlandırıldığında, mesaj karşıdaki kişiye ulaşmış oluyor. Aranılan kişinin cep telefonu kapalı ise mesajı daha sonra izlemek de mümkün.

VideoGönder mesajı gönderildiğinde karşıdaki kişinin kısa mesaj ile anında haberdar edildiği kaydedilen açıklamada, telefonu görüntülü görüşme destekleyen 3G abonesi Turkcell'lilerin VideoGönder mesajını aldıklarında, ''*0*''ı görüntülü arayarak ücretsiz bir şekilde mesajı izleyebilecekleri, telefonu görüntülü görüşme desteklemeyen veya 3G abonesi olmayan Turkcell müşterilerinin ise gelen linke tıklayarak VideoGönder mesajını ücretsiz bir şekilde izleyebilecekler.

VideoGönder servisi ile telefonu görüntülü görüşmeyi destekleyen 3G abonesi tüm Turkcell'lilerin mesaj gönderebileceği, gönderilen mesajları izleyebilmek için cep telefonunun 3G görüntülü görüşme ya da WAP desteği bulunması yeterli.

Turkcell'lilerin sadece 50 kuruş karşılığında gönderdikleri VideoGönder mesajlarını izlemenin ücretsiz olduğu, gelen VideoGönder mesajına yanıt vermek ve tekrar izlemenin ise 50 kuruş olarak ücretlendirildiği ifade edildi.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
46B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
1B
Üst