Rambo Okan - Rambo Okan Kimdir - Rambo Okan Hayatı

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Rambo Okan Kimdir - Rambo Okan Nereli ve Kaç Yaşında

Rambo Okan yani gerçek adıyla Okan Güler, medyadaki apzürt olaylarla gündeme gelmiş bir insan. Akli dengesinin bozuk olduğu söylenir. Ali Koç hayranıdır. İlk olarak medyada 1995'de görülmüştür. Hürriyet Gazetesi 6 Mayıs 1995;

Buradan anladığımız kadarıyla 1995'de 28 yaşındaymış, yani 63 yaşında diyenler yanılıyor. Şu an 43 yaşında olması gerek.

Daha sonra çeşitli tribün kavgalarında ön plana çıkan rambo, Ali Sami Yen Stadyumuna bir gece önceden girip, Samsun maçı öncesi stadın ortasına yanında getirdiği Fenerbahçe bayrağını dikmiştir.

Daha sonra olayların gidiş sırasına göre anladığımız kadarıyla Rambo Okan Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine yatırılıyor ve hastaneyi kundakladığı ileri sürülüyor.

Uzun bir süre paparazzilerle mesai arkadaşlığı yapmıştır, ünlülerle muhabbeti vardır. Ünlü mekanların çıkışında basın mensuplarıyla erketeye çok yatmıştır.

Ufak şeyler Rambo'yu kesmiyordu ve Avrasya Maratonunu kestirmeden kazandı.

Bundan sonra Aziz Yıldırım'ın istifası için intihara kalkıştı

Ve 23 Ekim 2010'daki olay en vahimi ve en tehlikelisi bu olsa gerek.

Sizler için arşivleri biraz kurcalayayım dedim, lütfen HarbiForum kaynak belirtmeden başka bir yerde yayınlamayın Yanlışımız varsa konu altında eklemek istediklerinizi ekleyebilirsiniz.

Şimdi herkes doğal olarak bu adam deliyse niye tımarhaneye kapatılmıyor diyordur ama adam hastaneyi kundaklayacak kadar düşünübiliyor. Cevaba bakarmısın? Ben Fenerium'daki çalışanları dışarı çıkarıp kendimi rehin alacaktım diyor. Tamam bu adam deli ama çok tehlikeli bir deli malesef. Allahtan bugün çok vahim bir olay olmadı.

Son düzenleme moderatör tarafından: