Mide bulantısı nasıl geçer

Ömer
Yönetici
Mide bulantısı nasıl geçer, Mide bulantısına ne iyi gelir

Birçok hastalığın yan etkisi bulantı ve kusmadır. Peki bulantı ve kusma nasıl geçer ve mide bulantısını geçiren bitkiler nelerdir hepsini bu yazımızda ve en aşağıdaki videomuzda anlatıyoruz.

- Bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı katırkuyruğu katılıp demlenmesi için kısa bir süre bek-lendikten sonra süzülerek günde üç öğün birer çay fincanı içilir.

- Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı kimyon ve sumak katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde üç öğün birer çay fincanı içilir.

- Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı ıhlamur katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzüle-rek günde üç öğün birer çay fincanı içilir.

- Bir su bardağı kaynar suyun içine, birer çay kaşığı nane. anason ve raziyane katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklen-dikten sonra süzülerek bir tatlı kaşığı süzme bal ilavesiyle içilir.

- Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı nane ve bir küçük parça kabuğuyla birlikte limon katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde üç öğün birer çay fincanı içilir.

- Bir çay fincanı soğuk suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı oranında ebegümeci katılıp demlenmesi için on iki saat bekletildikten sonra, süzülerek ılıtılmak için içi kaynar su dolu olan bir başka kabın içine ihyana kadar bırakılıp ardından, gün-de iki kez, sabah ve akşam olmak üzere içilir.

- Bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı mercanköşk katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklen-dikten sonra süzülerek günde üç öğün birer çay fincanı içilir.

- Bir dilim ekmek kızartıldıktan sonra sirkeye batınlıp üze-rine nane ekilerek yenir.

- Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı kekik katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzüle-rek günde üç öğün birer çay fincanı içilir.

- Bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı kılıç otu katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendik-ten sonra süzülerek günde üç öğün birer çay fincanı içilir.

- Bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı civanperçemi katılıp demlenmesi için kısa bir süre bek-lendikten sonra süzülerek günde üç öğün birer çay fincanı içilir.

- Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı ada çayı katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzüle-rek günde üç öğün birer çay fincanı içilir.

- Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı ıhlamur katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzüle-rek günde üç öğün birer çay fincanı içilir.

- Bir kahve fincanı limon suyu ile bir silme tatlı kaşığı Türk kahvesi karıştırılıp içildikten sonra üzerine bir kahve fin-canı ılık su içilir.
[FLV]img171.imageshack.us/img171/3580/99e.mp4[/FLV]
 
Son düzenleme:

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Üst