Microsoft'tan Windows XP temaları

ken_50 Üye
Windows'ta Microsoft tarafından dijital olarak imzalanmamış temaları kurabilmek için uxtheme.dll dosyasını değiştirmeniz gerekir. Dosyayı değiştiremezseniz veya değiştirmemeyi tercih ederseniz, Microsoft tarafından hazırlanmış temalar ilginizi çekebilir.

Royale
İlk kez Windows Media Center Edition 2005'te görülen bu tema Windows XP için de var. Mavi renkte ve oldukça parlak.

Bu temayı kurmak için kurulum dosyasını indirdiğiniz zip dosyasından çıkarın ve çalıştırın. Dosyaların nereye kaydedileceğini sorduğunda varsayılan olarak bırakın. Kurulum tamamlandıktan sonra görünüm ayarlarına gidin (masaüstüne sağ tıklayın > özellikler > görünüm) ve listeden temayı değiştirin.

İndir: Royale

Royale Noir
Bu tema Royale temasının koyu renkli sürümü. Royale'deki kadar parlaklık kullanılmamış. Microsoft tarafından hazırlanan ancak resmi olarak yayınlanmayan bir tema.

royale_noir klasörünü indirdiğiniz zip dosyasından çıkarın ve "C:\Windows\Resources\Themes" içine kopyalayın. royale_noir klasöründeki Luna.msstyles dosyasına çift tıklayın ve ayarları aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi değiştirin.

İndir: Royale Noir

Zune
Bu tema Microsoft'un müzikçaları Zune'un çıkışını kutlamak için yayınlandı. Turuncu "Başlat" butonu dışında Royale Noir temasına çok benziyor.

Kurulumu oldukça basit: Kurulum dosyasını indirin ve çalıştırın.
İndir: Zune
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

Benzer Konular

Yanıtlar
5
Görüntülenme
18B
Yanıtlar
6
Görüntülenme
19B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
68B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
27B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
15B
Üst