Hiç Bir Forumda YOK!!! | XP Temaları ORJİNAL!!!

mahzen34 Yeni Üye
resim1cc.png

Windows’ta Microsoft tarafından dijital olarak imzalanmamış temaları kurabilmek için uxtheme.dll dosyasını değiştirmeniz gerekir. Dosyayı değiştiremezseniz veya değiştirmemeyi tercih ederseniz, Microsoft tarafından hazırlanmış temalar ilginizi çekebilir.
Royale
İlk kez Windows Media Center Edition 2005′te görülen bu tema Windows XP için de var. Mavi renkte ve oldukça parlak.
resim2y.png
resim3c.png

Bu temayı kurmak için kurulum dosyasını indirdiğiniz zip dosyasından çıkarın ve çalıştırın. Dosyaların nereye kaydedileceğini sorduğunda varsayılan olarak bırakın. Kurulum tamamlandıktan sonra görünüm ayarlarına gidin (masaüstüne sağ tıklayın > özellikler > görünüm) ve listeden temayı değiştirin.
İndir: Royale

Royale Noir
Bu tema Royale temasının koyu renkli sürümü. Royale’deki kadar parlaklık kullanılmamış. Microsoft tarafından hazırlanan ancak resmi olarak yayınlanmayan bir tema.
resim4g.png
resim5.png

royale_noir klasörünü indirdiğiniz zip dosyasından çıkarın ve “C:\Windows\Resources\Themes” içine kopyalayın. royale_noir klasöründeki Luna.msstyles dosyasına çift tıklayın ve ayarları aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi değiştirin.

İndir: Royale Noir

Zune
Bu tema Microsoft’un müzikçaları Zune’un çıkışını kutlamak için yayınlandı. Turuncu “Başlat” butonu dışında Royale Noir temasına çok benziyor.
resim6e.png
resim7i.png

resim8.png

Kurulumu oldukça basit: Kurulum dosyasını indirin ve çalıştırın.
İndir: Zune
 
Son düzenleme moderatör tarafından:
suclubjk Yeni Üye
kardeş çok saol çok işime yaradı diğer forumlar gibi dandik tema değil bunlar arkadaşlarda rahatlıkla indirebilir ve güvenle kurabilirler. hepsi sağlam
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
8B
Yanıtlar
6
Görüntülenme
19B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
68B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
15B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
27B
Üst