Messi'nin futbol hayatı bitiyor mu?

Ömer
Yönetici
Lionel Messi'nin sakatlığı futbol hayatını bitirecek türden mi?

Bu sene başı sakatlıklarla dertte olan dünyanın en iyi futbolcularından Lionel Messi yine sakatlığın pençesinde. Kulislerden alınan bilgilere göre, bu seferki sakatlığı çok ciddi. Ancak bu sakatlığın Messi'nin futbol hayatını etkileyip etkilemeyeceği ilerleyen zamanlarda belli olacak.
lionel-messi.jpg

Barcelona kulübünün defans oyunucu ve Messi'nin yakın arkadaşlarından biri olan Gerrard Pique, Lionel Messi'nin sakatlığının çok ciddi olduğunu ve dünya starının bu yüzden dolayı moralinin ve ruh halinin oldukça bozuk olduğu basına sızdırdı.

Gerrad Pique İspanyol medyasına konuşarak, Messi'nin sakatlığı hakkında bu önemli bilgileri basına aktardı. Pique ayrıca şunları söyledi;

"Messi'nin sakatlığı çok farklı bir sakatlık. Bir kaç kez aynı bölgeden üst üste sakatlık yaşadı ve belki de bu üst üste gelen sakatlıklar kendine duyduğu özgüveni yitirmesine neden oldu. Benim Messi'nin yaşadığı ayak kasları ile ilgili bir sakatlığım olmadı.

Kendisini oldukça kötü hissediyor, tabiki bu normal bir durum. Çok ciddi bir sakatlık yaşıyor."

Gerrad Pique, Messi'nin psikolojik ve fiziki olarak çok zor günlerden geçtiğini ancak ne olursa olsun ilerleyen günlerde toparlanacağına inandığı söyledi.

Messi Barcelona'nın Real Betis ile oynadığı La Liga maçının 20. dakikasında sakatlanarak sahayı terk etmişti ve 6 ila 8 hafta sahalardan uzak kalacağı söylenmişti.

Messi'nin bu sakatlığının futbol hayatını nasıl etkileyeceğini ilerleyen zamanlarda göreceğiz.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
9B
Üst