HARBİFORUM NEREDE ?

By.Shadow KaLb-i Mecruh.*
Önceden çok güzel bir forumumuz vardı. Herkes birdi, diriydi, kanka, kardeş, eş, dosttu .. Şimdi eski Harbiforum yok..! Nerede bu HARBİFORUM ??? Neredeyiz Biz ???
Artık yokuz .. Forumun eski eğlencesi yok !
Herkes kafasına göre bir bölüm hakkında bir sürü konular açıyor.. Okuyup yorumlayan var mı ? YOK ! Sadece mesaj-konu sayısı yükseliyor ..
Nerdeyiz biz Kralex ?? Özledim eski Harbiforum' u ?!
Forumun bu durumuna üzülüyorum.. En sonunda ben de bıraktım baktım böyle olmayacak.. Hadi arada yine gireyim diyorum ama yok .. Boş .. Kimse yok.. Anasayfada bir sürü bir bölüm hakkında konular açılmış durmuş ..
Artık bir el at Maraşlı ..
 
Son düzenleme moderatör tarafından:
Ömer
Yönetici
Sakin ol şampiyon, yapacak birşey dostum. HarbiForum'un eski üyeleri nerede diyorsun, cevabı çok basit, diğer forumların üyeleri neredeyse bizim eski arkadaşlarımızda orada.

Yani hepsi sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçiriyorlar. Facebook'ta twitter'dalar. Yapacak birşey yok.

Bizde işimizi yapıyoruz, insanları bilgilendirici ve insanların işine yarayabilecek konuları açıyoruz ki ziyaretçiler yararlansın.

Geçmişe nazaran aktif üye az ama ziyaretçimiz daha çok, üyeler yoksa ziyaretçiler var, bu açılan konularda ziyaretçilerimiz için.
 
Mr.Jackson Sagopa Kajmer
Buraya eski anıları yad etmek için geliyorum arada arkadaşlarım vardı. Onları şuan göremesem de yine de konuşmalarımızı gördükçe seviniyorum. Evet bazı şeyler bitmiş olabilir ama biz büyümüşüz birtakım hatıralarımız da burada kalmış. Bunlar da güzel şeyler. Yine de bir buluşma etkinliği vs olursa çok güzel olabilir. Evet forumlar belki artık kullanılan mecralar pek değiller ama bir araya gelme etkinlikleri belki düşünülebilir. Mail adreslerimiz var belki oradan bilgilendirilebilir nacizane tavsiyem :)
 

Benzer Konular

Yanıtlar
4
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
19B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
21B
Üst