Erol Köse Hülya Avşara ait görüntüleri nerde yayınlatıyor

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Hülya Avşar Erol Köse kaset kavgası, Hülya Avşara ait kaseti Erol Köse hangi kanalda yayınlatıyor

Erol Köse günlerdir twitter'dan Hülya Avşara ait video görüntülerini yayınlatacağını açıklayıp durdu. Bu görüntüler yayınlanınca Hülya Avşarın sokağa çıkamayacağını öne süren Erol Köse bu sabah elinde kasetle gözünü TNT ekranlarında açtı. Kasetin yayınlanmasını bekleyen izleyiciler televizyon kanalının telefonlarının kilitlenmesine neden oldu.

Hülya Avşar böyle bir kasetin olmadığını savunurken avukatı aracılığıyla şu açıklamayı yaptı:

Erol Köse tarafından bir süreden beri , sistemli bir biçimde twitter üzerinden ve zaman zaman da çeşitli basın yayın organları ile verilen demeçlerle, Hülya hanımın özel yaşamı, sanat yaşamı, kişiliği gibi konularda asılsız olduğu kadar hakaret ve iftira nitelikli sözler sarf edilmektedir. Erol Köse’nin bu tavrının hiç bir haklı yanı bulunmamaktadır. Kendisi ile polemiğe girmenin son derece gereksiz ve hak etmediği degeri vermek olduğunu düşünmekteyiz. Hak ettiği cevabı yargı kanalı ile vermek gerekliliğine inancımızdan ötürü hukuki ve cezai sorumluluğu gerektiren bu haksız saldırıya karşı ilgili kişi hakkında gerekli işlemleri başlattık.

Kaya Çilingiroğlu tarafından da aynı biçimde Erol Köse tarafından yapılan hakaret ve iftiralar nedeniyle başlatılan hukuki işlemlerde, hakaret ve suç delillerinin toplanması amacıyla yargıya müracaat edilmiştir. Ancak suç delillerinin toplanmasına yönelik bu talep, sanki Hülya hanımın özel yaşamında gizlenmesi ve ortaya çıkması halinde de Hülya hanımın rencide olacağı bir takım görüntüleri varmış gibi ifade edilmiş ve yorumlanmıştır. Ne Erol Köse adlı kişinin bu tür iddialarının
ne de müvekkilim hakkında bu konuda basın ve internette yer alan haberlerin hiç bir gerçekliği bulunmadığı gibi, Erol Köse hakkında başlatılan tüm hukuki işlemlerdeki yegane amaç ta haksız saldırı ve iftiraların bir an önce sonlandırılması ve hak ettiği biçimde cezalandırılması içindir.

Av.Kerem Hasbakkal Hülya Avşar Vekili
 
BAHRİ Yeni Üye
ses kaydı dediler olay kapandı aslı nedir acaba ya bu erol kösenin bombaları ne zaman bitecek merakla bekliyorum diğer bombalarınıda
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
24B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
43B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
11B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Üst