Terazi Burcu kadınını etkilemenin yolları

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu LAL tarafından paylaşıldı.

 1. LAL

  LAL Moderatör

  Terazi burcu kızları etkilemenin yolları
  Terazi burcu kadının etkileme yöntemleri
  Terazi kadının etkilemenin yolları nelerdir
  Terazi burcu kadının etkilemek için öneriler


  Terazi kadını dürüst, zarif, dengeli, bol bol iltifat eden, akıllı, entellektüel, yalan söylemeyen eğitimli tipleri tercih eder.

  Maddeye oldukça önem veren bu kadın, kendisine rahat bir yaşam sunacak erkeği seçmek ister. Erkeğinde o kadar çok özellik arar ki, hani bütün bunların bir kişide toplanması neredeyse imkansızdır. Erkeğin çok şık, kültürlü, kibar ve nazik olmasını bekler. Bakışlarıyla kadını etkilemeli ve sözleriyle ona ne kadar güzel olduğunu söylemelidir. Huzur ve güvenlik vermeli ve bunu bir ömür boyu sağlayacağına dair de söz vermelidir. Terazi kadını eğer bir erkeği sevmişse kesinlikle ondan kurtulmanız kolay olmayacaktır.

  Terazi Kadınını etkilemek için bir diğer nokta ise, maddi gücünüzün olması gerektiğidir. Onu şık yerlere götürmeli, değerli hediyeler alarak güzelliğini övmelisiniz. Onunla birlikte olmanın büyük bir şans olduğunu dile getirmeniz de inanılmaz hoşuna gidecektir. Önemli bir konu da, ısrarcı olmamanız gerektiğidir. Eğer sizinle o gün görüşmek istemiyorsa, kesinlikle üstüne düşmeyin. Gün içinde hatırını soran mesajlar yazarak varlığınızı hissettirin ama bunun dozunu gayet iyi ayarlayın. Yıldönümlerini asla ihmal etmeyin, hoş bir sürpriz yaparak ona özel bir hediye ile o günü dışarıda kutlamak için program düzenleyin.

  Terazi kadını umursamazlıktan hiç hoşlanmaz, kesinlikle ona ihmal etmeye kalkmayın. Değer verildiğini ve önemsendiğini görmek hoşuna gider, fakat tepkilerini iyi ölçmeye kalkın. O an hoşlanmadığı bir durum söz konusu ise ona destek olmaya çalışın ve bu gibi durumlarda kontrolü elinize almaya çalışın. Sorun giderildikten sonra, tekrar aynı şekilde komplimanlar yaparak moralini yükseltmeye çalışın. Diğer kadınlarla yakından ilgilenmeye kalkmanız veya ima etmeniz terazi kadınının pek hoşuna gidecek bir durum değildir. Onun yanındayken bu konularda dikkatli olmaya çalışırsanız faydalı olur. Gönlünü almanız gereken durumlarda, hoşuna giden pahalı bir hediye seçerek mutlu etmeye çalışın veya güzelliğinden bahsedin.

  Sosyal ortamlarda bulunmaktan hoşlanan Terazi kadını, ilgi çekmekten de oldukça memnundur. Fakat her ne olursa olsun, sorun çıkartmamaya çalışın ve ne kadar beğenilse de, kendinizi geri plana atarak, güçsüz bir erkek imajı çizmeyin. Şunu unutmayınız ki, eğer yanındaysanız o sizinle olmayı tercih etmiş demektir. O yüzden de bu türden mevzuların ilişkinize zarar vermemesine çalışın. Kısaca çok sahiplenici ve denetimden yana bir erkekseniz, Terazi kadınıyla olmanız zorlaşabilir. O erkeğinde, uyumluluk, denge ve herşeyden önce modern düşünce arayacaktır. Birlikte olduğunuz zamanlar, romantik şekilde davranmanız hoşuna gidecektir. İhtiyaçları konusunda hassas davranın, ondan önce siz düşünerek destek olmaya çalışın. Kaba davranışlardan uzak durun, sevginizi jest ve mimiklerinizle gösterin.