Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  Terazi Burcu Kadını Özellikleri, Terazi Burcu Kızların Özellikleri, Terazi Burcu Kadınının Özellikleri nelerdir, Terazi Burcunun Kadını Özellikleri

  Terazi kadınları için gerçek birer dişi demek hiç de yanlış olmaz. Genellikle çok güzel ve çok cazibeli olurlar.
  Aşk için dünyaya gelmiş gibidirler. Aşkla ilgili oyunları, numaraları, zararsız entrikaları iyi bilir ve çok severler.

  Çekiciliklerini yalnızca aşkta değil iş hayatında ve arkadaşları arasında da kullanırlar.

  Bununla sinsi ve kötü niyetli birini kastetmiyoruz elbette ama hani derler ya "Sanki flört etmek için doğmuş," diye, işte bu söz tam Terazi burcu kadını için söylenmiş gibidir.

  Ayrıca çevresinde kendisine hayran insanların bulunması ona güven verir.

  Terazi burcun erkek mensuplarının aksine Terazi kadınları paraya değer verirler. Ancak para kazanmaya bayılmalarına rağmen kesinlikle cimri değillerdir. Hatta başkalarını mutlu edecek şeyler için de para harcamayı severler. Bir özellikleri de duygudan çok mantık ve akılla hareket etmeleridir. Bu yüzden körü körüne âşık olmak bu kadınlara göre değildir. Sevecekleri adamı dikkatle, titizlikle seçerler. Genellikle yüzleri de vücutları da çok güzeldir bu kadınların. Giydikleri her şeyi kendilerine yakıştırma gibi bir yetenekle doğmuşlardır. Ayrıca cüretkar bir yanları vardır, kendilerini hiçbir zaman modayı körü körüne takip etmek zorunda hissetmezler, bunu yerine kendi trendlerini kendileri yaratırlar. Fabrikasyon değil "tasarım" takılar, mücevherler takarlar, antikaya düşkündürler, kılık kıyafetlerinde de eski ve değerli olan küçük aksesuarları kullanarak olağanüstü karışımlar yaratır, giyimleriyle hiç kimseye benzemezler. Terazi kadınının kılık kıyafeti sadece parayla değil, hatırı sayılır oranda ince zevkle elde edilebilir türden şeylerdir. Ayrıca aynı anda hem güzel, hem zarif hem de seksi görünebilen bir kadındır o. Hiçbir şekilde ucuz ya da bayağı durmaz. Güzel parfümlere düşkündür. Ter kokan bir Terazi kadınına kimse kolay kolay rastlayamaz. hareketleri incedir, zariftir, "şiir gibi" dedikleri kadınlardandır.