Derdi olan gelsin derde derman olamayız belki ama dinlemesini biliriz..

XİLAX HaRbİ KıZ
çaresi olanlar ama yinede çaresiz olanlar war mesela

XİLAX HaRbİ KıZ
eed bazen çareler çaresiz oluyo mesela sevdiğinin yokluğuna çare yok çarelerse çaresiz artık

Papatya_Perisi Baby on Board
derdini veren dermanınıda verir. benimde derdim var ama ben çaresini buldum :) mesela herkes beni deli olarak bilir :D deli rolü oynuyorum hiç durmadan gülüyorum benimde dermanım bu :) annemden başka hiç bir insan benim gerçek yüzümü bilmez :D eşim dahi beni çözemedi :D akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime deli olayım dünya benim kahrımı çeksin :D yani kısaca deli rolünü güzel oynayan bir şeytanım :p :D:D

misal vermeyi unutmuşum :D
hepiniz biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde başıma geleni bilmeyenlere düşük yaptım.
unutmak mümkün değil büyük bir acıdır bu fakat deliyi oynadığım için kimse ne kadar acı çektiğimi bilmez bilmelerinide istemem! bilseler dahi benim neler çektiğimide anlamazlar en güzeli deli olmak tavsiye ederim :D

akrep_zehiri ''єѕяαяℓı gözℓєя''
hiç durmadan gülüyorum benimde dermanım bu :) Çok güzeL PaPatya perisi ya :)

Aynen ben , çok derdim oLur taşıyamam ama okuLa gidince sınıfa bi girişim vardır :D Sanki hiç bişeyim yokmuş gibi . Çok güLüorum ya , hep güLerim ne kdar derdim oLsada kimseye hissettirmem .. Onun için arkadşLar hep bana geLir kızım hiç mi derdin yok fLn :D GüLmek güzeLdir yaa .. ( ÜzüLdüm oLaya , ALLAH yine verir ya .. Sen yine güLmeye devam et .. GüLmek güzeLdir ) ...

işe varıyorum bende ve hemen gülmeye başlıyorum, iş arkadaşlarım soruyorlar senin kafan mı güzel diye bende hem içtim hem çektim diyorum. hani bir atasözü vardır ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol diye, bende olduğum gibi görünemiyorum. yoksa herkes senin kırılgan yönünü görür ve seni ezmeye çalışır. felek vurmuş birde ben vurayım cinslerinden, hiç düşünmezler neden deliyi oynuyor diye :) düşünmesinler yarın bir günde onların düşünen olmaz...

misal vermeyi unutmuşum :D
hepiniz biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde başıma geleni bilmeyenlere düşük yaptım.
unutmak mümkün değil büyük bir acıdır bu fakat deliyi oynadığım için kimse ne kadar acı çektiğimi bilmez bilmelerinide istemem! bilseler dahi benim neler çektiğimide anlamazlar en güzeli deli olmak tavsiye ederim :D
biliyomusunuz kozanın hikayesi var:bir adam yolda yürüyomuş birde ne görsün kelebek kozadan çıkmak için didinip dürüyo.Yardım edeyimde çıksın uçsun diyo ve kelebeği kozadan çıkarıyo.Kelebek çıktıktan sonra uçamıyo, meğer kelebek kozadan çıkarken uçmak için kanatlarını geliştiriyomuş.Ondan sonra kelebek uçamıyo.İşte biz insanlarda böyleyiz, aslında derdimizin dermanını kendimizde aramamız lazım.....

akrep_zehiri ''єѕяαяℓı gözℓєя''
işe varıyorum bende ve hemen gülmeye başlıyorum, iş arkadaşlarım soruyorlar senin kafan mı güzel diye bende hem içtim hem çektim diyorum. hani bir atasözü vardır ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol diye, bende olduğum gibi görünemiyorum. yoksa herkes senin kırılgan yönünü görür ve seni ezmeye çalışır. felek vurmuş birde ben vurayım cinslerinden, hiç düşünmezler neden deliyi oynuyor diye :) düşünmesinler yarın bir günde onların düşünen olmaz...

Aynen öLe yaa :):) KatıLıorum :D BöyLesi daha iyidir ya ..

biliyomusunuz kozanın hikayesi var:bir adam yolda yürüyomuş birde ne görsün kelebek kozadan çıkmak için didinip dürüyo.Yardım edeyimde çıksın uçsun diyo ve kelebeği kozadan çıkarıyo.Kelebek çıktıktan sonra uçamıyo, meğer kelebek kozadan çıkarken uçmak için kanatlarını geliştiriyomuş.Ondan sonra kelebek uçamıyo.İşte biz insanlarda böyleyiz, aslında derdimizin dermanını kendimizde aramamız lazım.....

evet bende dermanımı bulduğumu düşünüyorum. ne diye başkalarını dertlerimle üzeyim? en iyisi deli olayım ve onları mutlu edeyim ki bende mutlu olayım...

:) ne diye derdimizi anlatalım dermanı yoksa

bende kimseye hissetirmem derdim olduunu ztn benm tek bi derdim war gerisi boşş küçük şeyleri dert etmem ama gülmemde :D