Yorgunluğa ve kırgınlığa ne iyi gelir

Ömer
Yönetici
Yorgunluğa ne iyi gelir Yorgunluğa iyi gelen şeyler nelerdir

Kendimi yorgun hissediyorum yorgunluğa ne iyi gelir yorgunluğa iyi gelen şeyler nelerdir diye dert yakınıyorsanız sizler için yorgunluğa iyi gelen meyveler yorgunluğa iyi gelen vitaminler neler onları aktaracağız.

Uğraştığınız ve üzerinde çalıştığınız bir iş enerjinizin tükenmesine yol açabilir. Mesaiyi zor tamamladığınız haller de olabilir ve bu işlerinizi bir sonraki güne bırakmanıza neden olabilir. Böyle hallerde işvereniniz sizin hakkınızda farklı düşünmeye başlayabilir. İşinizden olmak istemezsiniz. O halde yorgunluk nasıl geçer buna değinelim.

Vücut kırgınlığı ve halsizliğe ne iyi gelir
yorgunluga-iyi-gelen-seyler.jpg

- Küçük bir parça çikolata yiyin: Çikolata ruhsal durumunuzu desteklemenin yanında vücudunuzun endorfin salgılamasına yardım eder. Böylece kendinizi daha enerjik hissedersiniz. Masa başında uyuyup kalmamak için antioksidan bakımından zengin olan küçük bir parça bitter çikolata yemelisiniz.

- 2 bardak soğuk su için: Büyük bardaklarla içmenize gerek yok, iki küçük bardak da işinize yarayacaktır. Yorgunluğun en büyük nedenlerinden biri de dehidrasyondur. Bu nedenle öğle yemeğinden sonra 2 bardak soğuk su içebilirsiniz.

- Önemli misafirlerle yapılan bir toplantıda esniyorsanız ve konsantre olmada zorluk çekiyorsanız, bir parça kağıt ile kalem alın ve kendi kendinize bir şeyler karalayın. Çünkü uzmanlar bir şeyler karalamanın beynin odaklanmasına yardım ettiğini belirtiyorlar.

- Yorgunluğa karşı vitamin C vitamini bakımından zengin yiyecekler atıştırın. Bir portakal dilimleyin ya da limonata için. Daha önce yapılan araştırmalar C vitamininin kronik yorgunluk sendromu belirtilerini azalttığını göstermişti.

- Gerinme hareketleri: Çinlilere göre ileriye doğru basit bir gerinme, eğilme yedek enerjinizi harekete geçiriyor.

Yorgunluğa ne iyi gelir Yorgunluğa iyi gelen şeyler nelerdir
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Üst