Yıldız Masalı Dizisi 2011 TNT

deep Harbi Aktif Üye
Yıldız Masalı Dizisi, Yıldız Masalı TNT 2011, Yıldız Masalı Dizisi Oyuncuları, Yıldız Masalı Dizisi Ne Zaman Başlıyor
yildizmasali.jpg

TNT Yeni Dizi Yıldız Masalı Eylülde Ekranlarda Olucak

Yıldız Masalı,TNT dizi Yıldız Masalı,Yıldız Masalı Gökhan Özen,Gökhan Özen rock’çı Kaya karakteri,Yıldız Masalı oyuncuları,Yıldız Masalı dizi konusu Gökhan Özen’in yeni dizisi. Yıldız Masalı için rock’çı imajı yaptı…
‘Yıldız Masalı’ adlı yeni dizisinde ‘rock’çı Kaya’ karakterini canlandırmaya hazırlanan Gökhan Özen, “Ruhumun bir tarafı rock’çı” dedi. Dizi tanıtımı için Zeynel Abidin Ağgül’ün objektifine yeni imajıyla poz veren Özen, “Bir gün bir rock’çıyı canlandıracağım hiç aklıma gelmezdi” diyerek şunları söyledi:

Her zaman içimdeydi

“Albümlerimde rock şarkılarına her zaman yer verdim. Çünkü ruhumun bir tarafında bir rock’çı olduğunu biliyordum. Yeni rolümle kendimden uzaklaşmak yerine farklı bir tarafıyla kendime yakınlaştım. İçimdeki rock’çı Gökhan’ı ‘Kaya’ karakteriyle yansıtacağım.” Geçtiğimiz yıllarda ‘Yalan Dünya’ ve ‘Sevda Çiçeği’ dizilerinde rol alan Özen’in; Eylül’de TNT’de başlayacak olan dizisini, Atıl ve Ulaş İnaç Kardeşler yönetecek