Yedigün Yıldızları’nın ilki nihayete erdi, sıra ikincide!

makif Arkantos
Türkiye’nin yeni yeteneklerini keşfetmek için düzenlediğimiz Yedigün Yıldızları’nın birincisi nihayete erdi, sonlandı, bitti. Geriye bi’ sürü anı kaldı. Ama bir müjdemiz var. Şimdi biz bu güzide yarışmayı ikinci kez huzurunuza getiriyoruz efenim. Ufacık bir farkla... Yeni yarışmamız sadece iki kategoriden oluşuyor: Şarkıcılık ve Oyunculuk. Önemli Hatırlatma
Yarışma demek oy demek, oy demek kapak altı kodu demek. O kodlarla oy veriyor, ayriyetten bedava kontör kazanıyorsunuz. Yani bir Yedigün ile o enfes lezzetlerin tadına varıyorsunuz , oy veriyorsunuz , üstüne kontör kazanıyorsunuz . O yüzden eşe, dosta, kankaya, sevgiliye haber edip oy toplayın, toplayın ki şansınız artsın.
Neden Üye Olmalı?
Efendim, bu nezih yarışmanın tüm ödüllerinden, güzelliklerinden ve de fırsatlarından yararlanmak için ya Yarışmacı ya da Seçici Üye olmanız gerekiyor zaten.
Yarışmacı üyeler şarkıcı veya ooyuncu olma şansını yakalıyor, seçici üyelerse seçerken eğleniyor, eğlenirken kontörleri topluyor, arkadaşlar ediniyor, hoş sohbetler ediyor.
 
Son düzenleme moderatör tarafından:
Üst