Üç harfliler çağırdıkları yere gelirler

-uykucusirin- KVP Hayranı
Üç harfliler çağrılan yere gelirler!
Bir okuyucu kaleminden: Merhaba arkadaşlar ben bilecikte oturuyorum adım bulut bu hikayenin gerçek olup olmadığına siz kararverceksiniz neyse ben ve 5 tane arkadaşım akşam 12 civarı geziyoduk bilecikte şeh edebali türbesi die biyer var oradaydık osmanlı devletinin kurucusu orda yatıyodu biz eğlence maksatıyla atıp tutuyoduk kızlar çok korkuyodu ne kadar susun dese biz daha çok konusuyoduk cin çağarmak aklımıza geldi grupta en iri ve en korkusuzları olarak ben ileri atıldım ben çağaracağım dedim oturduk stanist işaretini olusturduk başladık ben dua ettim ilk baş sonra başladım ilk çağardığımızda hiç ses gelmedi sonra bidaha denedim azar azar yer sallandı deprem oluyo sandık ama deprem deildi mumu koyduğumuz yerde delik açıldı kızlar çığlık atarak kaçtı ben ve 3 erkek arkadaşım kaldık gecenin ilerleyen saatlerinde iice garipleşmeyre başladı birimizden biri kustu ve eve gitti sonra öbür arkadaşım da eve gitti ben yanlız kaldım orada çalısan ismet amca vardı bana eve gitmemi söyledi ama ben gitmedim yarıktan garip bi şekil çıktı bizim oturduğumuz yerlerin şekilleri çıktı ve bi gölge gördüm ilk baş arkadaşlar sandım ama deildi kaçmaya başladım elimi ileri geri sallayodum ve elim bi yüze çarptı ve onu gördüm ve bayıldım her akşam saat 3 te evime gelir ve beni korkutuyo eğer cin çağaracak sanız benim başıma gelenleri düşünerek çağarın benden bu kadar tüylerim ürperiyo şuan bide o ismet amca o akşam öldü bu da olayın sırrı..

gerçek olma ihtialı varmıdır bilmiyorum.
 
Son düzenleme moderatör tarafından:
Papatya_Perisi Baby on Board
internette o kadar çok şey okudum ki hepsi aslı olmayan hikayeler. hele başta zaten şeytan işareti olan yere cin gelmez! cin diyorum çünkü 3 harfli demek doğru değil. Kur'an-ı Kerim'de cin suresi var ne diye 3 harfli diyoruz ki!? kişi bu olayı yaşasaydı birde her gece 3de korkutulan biri zaten anlatmaya cesaret edemezdi.
 
NymO Değişik Yönetici
cin böyle poz werirmi sizce ? bunela iskelet gibi. Ben cin gördüm insanın bilmediği bir kavram renkleri var yani dünyada olamayan renkler birgün görürseniz anlarsınız :D
 

Benzer Konular

Yanıtlar
12
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
8B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
3
Görüntülenme
1B
Üst