Şeytan Katakompu metin2

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
metin2 Şeytanın Katakompu
metin2 Şeytanın Katakompu hikayesi
metin2 Şeytan Katakompu resimleri

Şeytan Katakompu hakkında bilgi

Türkiye’de ki popüler Türkçe MMORPG’lerden biri olan Metin 2′nin yeni güncelleme paketi ”The Devil’s Catacomb” veya Türkçe adı ile ”Şeytanın Katakombu” çok yakında Metin 2 oyuncularının beğenisine sunulacak.

Şeytanın Katakompu hakkında şimdilik yayınlananlar ve görüntüler;
metin2seytankatakompu1.jpg

Şeytanın Katakombu.
Üç krallığın kahramanları, şeytan kulesinde gerçekleşen büyük muharebede tüyler ürpertici bir şekilde kükreyerek karşılarına dikilen Azrail'i yendiklerini zannediyor. Lâkin ölümün ta kendisini ebediyen kim yenebilir ki? Azrail karanlık gücüyle yeni lejyonlar topluyor. Lanetlilerin ruhlarından beslenirken de intikam almak için ant içiyor.
Savaşçılar kılıçlarına yapışan kanı silmeye fırsat bulamadan, yeraltından bir uğuldama kopuyor. Sonra bu uğuldama kulakları çınlatan bir gürlemeye dönüşüyor. Dövüşerek tüm engelleri aşan savaşçılar dışarı koşuyor ve tüyler ürpertici bir durumla karşı karşıya geliyor: yer yarılıyor ve içinden acı çeken ruhların çığlıkları eşliğinde alev ve kara dumanlar çıkıyor.
Şeytanın Katakombu işte şimdi korkunç yüzünü gösteriyor. Yeryüzüne sonuna kadar açılan kapılardan karanlığın orduları akın ediyor...
metin2seytankatakompu2.jpg


HİKAYESİ

Azrailin İntikamı

Günün birinde, bozgun tanrısı Beran Setaou'nun sağ kolu olan Azrail görevini yerine getirmek üzere, yaratılış tanrıçası Bahar-Taraji'ın verdiği ve koruma tanrısı Baljit-Elvedin'in korumaya çalıştığı bir canı alıyor. Bunun üzerine kardeş tanrıların aralarında kavga çıkıyor ve Beran-Setaous kovuluyor. Bu halde bile Azrail ona sadık kalmaya devam ediyor.
Kapkaranlık bir yeraltı zindanında yaşayan tanrısına halâ birçok kurban getiriyor. Acı çeken bu ruhların çığlıkları ebedi karanlıkta akıl almaz bir dehşetle yankılanıyor.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
10B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
29B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
43B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
8B
Üst