Samsung'un Yeni Cep Telefonu

Ömer
Yönetici
Cep telefonu son yıllardaki çıkışını çok büyük bir hızla sürdürüyor. Son yıllarda kendimize en çok hangi teknolojik aletin yenilendiğini sorsak hemen cep telefonu deriz. Cep telofonu artık sadece iletişim kurmak için değil digital fotograf makinası olarakta kullanabileceğiz.

Bu cep telefonunu Samsung üretiyor. Cep telefonunun modeli SCH - V300'dür. En büyük özelliği ise digital fotograf çekebilmesi. Aynı zamanda çektiği fotografları hafızasına kaydebiliyor ve başka bir cep telefonuna yada bilgisayara göndere biliyorsunuz. 110 bin görüntü kalitesinde bir kamera özelliğine sahip. Bu cep telefonunu almak için sizi en çok çekeceği özelliği 100 yakın fotograf saklayabilmesidir. Cep telefonunda bulunan bu kamera 180 derece dönme özelliğine sahip bu sayede her açıdan rahat bir şekilde fotograf çekebilirsiniz. Bu cep telefonu sayesinde ayrı bir digital fotograf makinesi almamıza gerek kalmıyor. Bu cep telefonunu en kısa zamanda test etmenizi tafsiye ediyoruz.

Samsung'un teknolojideki yenilikleri bitmiyor. Yeni bir telefon çıkartan samsung teknoloji konusundaki iddasını sürdürüyor. Samsung N500 Intenna’yı piyasaya çıkardı. Bu yeni cep telefonu LCD ekranı, ışıklı tuş takımı ve antensiz tasarımıyla dikkat çekiyor. Melodi indirme ve resimli mesaj fonksiyonları da bulunan Samsung N500’de, 30 zil tonu kapasitesi, melodi besteleme ve 11 farklı oyun bulunuyor. Bu cep telofonunun satış fiyatı 410 milyar.
 
Son düzenleme:

Benzer Konular

Yanıtlar
1
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Üst