Rüyada Kitap Görmek Okumak

Ömer
Yönetici
Rüyada Kitap Görmek İmam Nablusi Tabiri, Rüyada Kitap Okumak, Rüyada Kitap Yazmak, Rüyada Kitap Almak Vermek Ne Anlama Gelir

Rüyada kitap görmek, kuvvettir. Bundan dolayı elinde bir kitap bulunduğunu gören kimse, kuvvete erişir.
Kitap eğer açıksa yaygın bir haber, kapalı ise, gizli bir haberdir, eğer kitap erkek çocuk elinde olursa, müjdedir. Cariye elinde olursa, müjdeli bir haberdir. Kadın elinde olursa, sevinçli bir işi beklemektir. Kitap açık, kadın örtülü ise, rüya sahibine sakmmasıyla emrettiği bir haberdir. Eğer kadın koku sürünmüş güzel bir kadınsa, kendisine övgü bulunan bir habere delalet eder.
Rüyada elinde durulmuş bir kitap olduğunu gören kimse, yakında ölür.
Rüyada Müslümanların liderinden bir yazı aldığını gören kimse, devlet, saltanat ve gıpta edilecek bir nimete erişir.
Rüyada bir kimseye mühürlü bir mektup gönderdiğini ve o kimsenin bunu kabul etmeyip kendisine geri iade ettiğini gören kimse sultansa ve o mektup gönderdiği adam tarafına asker sevketmiş ise, o asker mağlûp olur. Eğer tüccarsa zarar eder. Evlenmek istiyorsa, istediği kadına nail olamaz.
Kendisiyle bir kimse arasında münakaşa ve düşmanlık veya karışık bir işi bulunan kimse kitabını sağ tarafında görse, o kimsenin delil ve şahid getireceğine delalet eder. Eğer rüyayı gören azap ve sıkıntı içinde ise, kurtulacağına delalet eder. Eğer rüyayı gören bir şeyden dolayı üzüntülü ise veya vatanında değilse, onun işinin kolaylaşacağına ve çabucak ailesine döneceğine delalet eder.

Not: İmam Nablusi Rüya Tabirleri kitabından alınmıştır.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
15B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Üst