Rüyada Kaburga Görmek

Ömer
Yönetici
Rüyada Kaburga Kemiği Görmek
Kadınlara, insanın sinesine çektiği sevgi, nefret, elem, keder, sevinç gibi çok farklı duygulara; insanın kalp ve ruhunda esen fırtınalara, insanı kendine has varlık kılan iç dünyasına, Kaburga kemiklerinin deri altından dışarı çıkarak görünür hale gelmeesi şiddet ve sıkıntıya, Bu kemiklerin üzerindeki et ve yağ tabakasının artarak görünmez hale gelmeleri şişmanlamaya, hastalıktan şifaya ya da mal ve dünyalığın artmasına, Kaburga kemiklerinin yok olması, doğru olduğu kanaatiyle yanlış bir iş yapmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Eğe Kemiği.)

Tabir 2: Rüyada görülen kaburga kemikleri, kadınlardır. Kaburgakemiklerinden birinde meydana gelen şeyin tabiri o şeyin kadınlarda meydana gelmesidir. Bazen de kaburga kemikleri rütbe ve yaşta farklı dostluk, sevgi ve birbirlerine uygun olan aile ve akrabalara işarettir. Kaburga kemikleri gizli işlere, dokumacılık için gerekli aletlere işarettir.Kaburga kemikleri, sineye çekilecek işkence, meşakkat, lezzet ve azaba işarettir. Rüyada kaburga kemiklerinin deri altından dışarıya çıkmış olduklarını gören kimseye yapılacak işkence ve şiddetten korkulur. Rüyada kaburga kemiklerinin büyüdüğünü veya kemiklerin üzerindeki et vederinin kalınlaştığını görse, rızka, şişmanlamaya ve hastalıktan şifa bulmaya işarettir. Rüyada kaburga kemiklerinin yok olduğunu gören kimse uyanıklık halinde aile yahut mal ve çocuktan kaburga kemiklerinin işaret ettiği kimseleri kaybolur. Bazen bu rüyayı gören hatalı bir iş yapar. Bazen de bu rüya yaşlanmaktan veya hastalıktan belinin bükülmesine işarettir. Rüyada kaburga kemiklerinden yediğini gören kimse aile ve akrabalarına yük olur veya evinin ağgaçlarını ya da kendisini soğuk ve sıcaktan örtenelbise v.s. şeylerini satar.

Tabir 3: Bir kimsenin rüyasında kaburga kemiklerinin büyüyerek üzerindeki etlerin kalınlaştığını görmesi; rızık ve berekete, hasta ise şifa bulacağına, bir kişinin rüyasında kaburga kemiklerinin olmadığını görmesi; o kimsenin ev halkından birisinin öleceğine delalet eder. Rüyanızda kaburga kemiklerinden birisini yediğinizi görmeniz; evinizden bir kişinin gideceğine veya bahçenizden birkaç ağacın kesileceğine ya da üzerinizdeki elbiselerden birisinin yırtılıp yok olacağına yorumlanır.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
156B
Üst