Rapcilerin MySpace Adresleri

Ömer

Yönetici
Rap'çilerin MySpace Adresleri

Sadece nicklerini yazıyoruz siz anlayın artık.

Sagopa Kajmer : sagopakajmer

Ceza : ceza34

Kolera : kolerap

Fuat Ergin : fuatergin

Laedri of Abluka Alarm : laedrifan

SaVaS of Abluka Alarm: savasfan

Da Poet : dpdapoet

Patron ( Flex ) : patronflexin

Saian : sakultasaian

Sir MC : sirmc

Sahtiyan : sahtiyan34

Rapozof : rapozof

Sansar : sansar34

Emre : emre2

Cash Flow : cashflowcagdas

ULAŞ : ulasindahouse

Şehinşah : sehinsah

KaracaAli : karacaaliindie

Efsun : efsun

Gına : ginatr

Fieber : fieber34

Evren : evren1

Killa Hakan : killahakan

Ayben : aybenrap34

Roka : rokabeat

Rap Angels : rapangels

Game Dog : berterin

Despo : despomerdiwen

Shaman : shamanakabeatmachine

Alaturka Mavzer : alaturkamavzer

Tombull : tombullakabahtiyar

Dj Mahmut : anadolurog

Türk Rap Timi ( Adana Underground ) : raptimi

Turgay K. : turgayk

Giyotin : giyotin

Darp : darp34

Mihenk Taşı : mihenktasi

Azat : azatmusic

Tetik : tetik

Mode XL : modexl

DJ Easy : dj_easy

PIA : bpia

SIR : ladiestyle

Azra(Azrabesk) : 114749028

Kurşun : kursun

AlperTunga : 52122592

Yasin ( Mode XL ) : veyasin

Vurgun : basejamm

Buura : buura34

Özgür B. : karahilal

Raffine : raffine34

Makale : makalecrew

Laedri : laedrifan

medusa: medusarap16

şantaj: shantaj

ekleyecekleriniz varsa konunun altına yazın.
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

JokeR

Üye
Zion Pegas : @zionpegas34

Şanışer : @saniser

Bela : @belarap

Karachali : @karachali

Heja : @mrheja

Mafsal : @mafsal

Telaş : @telas

9 Canlı : @recayi

Fuchs : @fuchsistanbul

Şimdilik bu kadar. Devamı gelecek.
 
Son düzenleme moderatör tarafından:
Üst