Pala Dayı'yı sorguya almışlar.

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Öt bakalım Pala Dayı Geçkenekonla ne alakanız var.
Amirim valla benim konan keneyle bir alakam yok, hüdayinabit çalı çırpı arasında yetişiyor bu meretler.
Mılik, Lala Haluk, Üflek Ali, Bacanak Mesut, Ali Toto kim lan bunlar?
Amirim bunlar bizim Kink Aleminin elemanları
Alem derken, yeraltı alemimi? konuş Pala internetten izlemeye takılmışsınız.Ulan forum ayağına gizli gizli mesajlaşıyormusunuz. Kesecem olum o bıyıklarını senin, konuş diyorum.
Amirim bıyıklarıma dokunma, sen sor ben söyleyim, toprak olur taş olurum sen ne istersen o olurum amirim.
Ne amiri lan, ben kaç senedir terfi bekliyorum haberin varmı, iki de bir amirim deyip durma. Yaramı deşme, beni delirtme .
 
Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Emrin olur amirim, nereden başlayayım çocukken komşunun bahçesindeki elma ağacından bir kere yanlışlıkla bir elma alacaktım ki son anda vazgeçtim.
Ulan ne amiri, ne elması, ne vazgeçmesi, ulan sen ajan provakatörmüsün, beni delirtmek için mi sızdın lan buraya. Sığ suların derin dalgıcı, sapkın magandalardan kaçan susurluk porsuklarını katleden iri dişli köpek balıkları gibi hakkını ararken haksızlığa tahammülü olmayan ve arasıra timsah gözyaşlarının ardına sığınarak nasıl olsa it ürür kervan yürür diye düşünen insanlar muhakak ve mutlak olarak hezeyanlarının nekadar mantıksız olduğu noktasında bir gün ama katiyyetle bir gün pişmanlıklarını gizlemek için çok uğraşacaklar, ama yatağa başlarını koyduklarında güzel rüyalar yerine kabusla uyanacaklar ve bu kabus sonsuza dek biteviye devam edecek olan pişmanlıklarının alametifarikası olacaktır demek isterdim. Ulan ben ne diyorum? Sen kimsin? Burası neresi? İmdattttt polis yokmuuuu.
 
yeniçeri JaNiSSaRY
harika olmuş abi eline sağlık, hele son paragraf bitirdi beni 👍👍
 
pala dayı Harbi Aktif Üye
Secco gam kanseri olanları GAMSIZ MEKAN , a yollayın dayının,itina ile Gamsız çayla tedavi yaparız.:sneaky:
 

Benzer Konular

Yanıtlar
6
Görüntülenme
2B
Üst