Mount and Blade Güncellendi

Ömer
Yönetici
Her geçen gün gelişen ve hayran kitlesini artıran Türk yapımı Ortaçağ temalı rol yapma oyunu Mount & Blade v0.952 demo ve yaması indirime sunuldu.

Türk oyun geliştirici TaleWorlds Entertainment tarafından hazırlanan ve otoritelerden tam not almaya devam eden Ortaçağ temalı RPG oyunu Mount & Blade'i size ilk duyurmamızın üzerinden iki buçuk yıl geçti. Bu süre zarfında yapımcı TaleWorlds boş durmadı ve oyunu sürekli olarak geliştirmeye devam etti. Yurtdışında da kendine has bir kitleye sahip olan oyunun çıkmasına kısa bir süre kala, v0.952 demo sürümü ve yaması yayınlandı.

Ücretsiz İndirin

Aslında ücretsiz olarak indireceğiniz içerik bir demo sürümü değil, oyunun kendisi. Ancak 6. seviyeye geldiğinizde bir sınırla karşılaşıyorsunuz. Bu noktada yeni bir oyuna sıfırdan başlayabileceğiniz gibi, oyunun sizi tatmin edecek hale geldiğini düşünüyorsanız seviye sınırını kaldırıp tamamından faydalanmak için online olarak bir lisans satın almanız da mümkün. Böylece tekrar indirme yapmaksızın tam sürüm, Türk yapımı bir aksiyon RPG oyununa sahip olabilirsiniz.

Mount & Blade v0.952 ücretsiz dağıtılan sürümünü indirmek için tıklayın
 
Son düzenleme:
Mic Check KıRıK KaLeM
nu sürümünü çıkması iyimi oldu acaba geçen sürümlerde birbirinin aynı buda böyle degildir umarım ama bilgi için saol👍
 
Üst